Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Střední třída pro rok 2015 nabízí 2 GB RAM

Moderátor: Moderátoři

#271075
carl0s píše:.

carl0s píše:
acc3pt píše:Strašně moc si vážím toho, že si mi poslal program který používáš. Jenže jak už jsem psal... Karta se zobrazí jenom když je připojena skrze telefon. (22 GB, rozdělených 8 GB nevidí.........................

Zdarec,
mě se stalo přesně to samé a to 4x, vždy ccca po měsíci používání. Telefon se restartoval a karta byla kaput :-( Přesně jak popisuješ.
Kartu 32GB jsem již 4x reklamoval, docela na mě pán divně koukal a jednu 8G mi to odpálilo hned po vložení. Zkusil jsme dát telefon na reklamaci, ale jak se dalo čekat, závada se jim neprojevila :)
Tak teď nevím jak s telefonem naložit. Asi prodat :)
Tobě to ještě frčí?
Jinak používám kartu - Kingston Micro SDHC 32GB Class 10 UHS-I U3
A telefon mám Silver od Vodafonu.
K


Od rozdělení (6.12) mi karta pořád funguje. Aplikace které jsem chtěl mít nainstalované, mám a to mi stačí.
Vnitřní úložiště 7.19 GB z 8GB
Vnitřní úložiště II. 668 MB z 7,16 GB
Karta SD 10.57 GB z 21GB

Jak už sem psal výš, na Vnitřní úložiště II. Se instalují jen některé aplikace... Jak bych to řekl... Aplikace které "nepoužívají" nějakým způsobem systém. NEJSPÍŠ, nejsem si jist. Při "kopírování" aplikace z Oddílu 1. do Oddílu 2. se mobil restartuje... Ale to už sem taky psal. :D Taky sem si všiml, že když připojím mobil do PC, tak PC nevidí druhý oddíl, těch 8GB. Což mi zas tak nevadí.

Kartu mám: Kingston SDHC 32GB, U3-90R/80W
#271472
Po nějaké době od rozdělení vše zatím funguje. Mobil do továrního nastavení, pak sandisk extreme rozdělený na 8GB vnitřní.
Hry se instalují na nový disk, aplikace na nové i na staré úložiště. Nějaká hudba na sd kartu. Rychlost telefonu se zdá lepší. Asphalt 8 jede na plné detaily ne úplně plynule, ale hratelně. Jediný problém je pořád s Marvel CoC. Hra se neuvěřitelně seká i když všem jede plynule na mnohem slabších telefonech, prostě aqua tuhle hru neumí. Byl bych rád , kdyby se někdo s touhle hrou podělil o zkušenosti, jestli je to opravdu telefonem a chybějícím nějakým zásuvným modulem nebo je chyba jinde. Řešil jsem to právě větším místem v interním úložišti, a proto jsem si koupil novou kartu a rozdělil. Rozhodně to pomohlo. I když ne na hru, tak ostatní je rychlejší.
#271480
Tak jsem si kvůli tobě CoC nainstaloval. Když pominu to, jak dlouho se hra načítá (mám pomalou kartu), tak hra jde celkem plynule. Mám telefon v základu, jen rozšířené úložiště. Takže bych asi viděl problém někde u tebe v systému...
#271531
Dík za info, takže chyba v Matrixu :-P Nový telefon to jistí...

Kopíroval jsem teď několik GB hudby na SD a pořád jde všechno ok. Počítač vidí kartu SD vnitřní a SD externí. Mobil jede v pohodě, takže na rozšíření paměti telefonu bych tohle mohl jen doporučit. Podle chatu bych raději rozděloval jen Sandisk kartu po faktory resetu, ostatní karty měly občas problém. Co se týče hry, dal jsem staminu a v ní krom hry zakázal všem ostatním aplikacím zobrazování dat na pozadí, zatím jede hra téměř plynule. Možná je to jen dočasné, ale vypadá to, že telefon je v základu rychlý, ale jakákoliv aktivita ho dost zpomalí. Jakoby nejely všechny jádra procesoru. V lolipopu se mi občas sekaly mp3, na marchm. jedou v pohodě. Prostě záhada ten můj mobil :unknown:
#271622
Zdar všem,

prosím podělte se o značku a typ karty, kterou jste použili na rozšíření a zda Vám vše šlape v pohodě?
Můj telefon po rozdělení již asi 4x odpálil kartu Kingston Micro SDHC 32GB Class 10 UHS-I U3 po cca měsíci používání.

Díky.
#271729
Tak po nějaká době testování (cca od datumu napsání tohoto clánku) mi to odpálilo kartu "SanDisk Micro SDHC 32GB Ultra Android Class 10 UHS-I". Všechno fungovalo v pohodě ale z nějakého důvodu jsem potřeboval restartovat mobil po resetu byla karta mrtvá, když jí vložím do PC jde z ní čísl ale už nejde zapisovat nebo jí formátovat.
Koupil jsem si ještě o něco lepší kartu konkrétně "Sony micro SDHC 32GB Class 10 UHS-I" uvidíme co to s ní udělá.