Budík

Střední třída pro rok 2015 nabízí 2 GB RAM

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
salamos

Budík

Příspěvek od salamos » 04 bře 2017 22:16

Dobrý den,
jsem na mrtvici z budíku, který si dělá co chce. Večer jej nastavím na určitý čas a je jen na jeho vůli, zda mě bez příčiny vzbudí přesně, nebo si buzení prodlouží o 4 minuty, jindy o 15 minut, apod. Zjistil jsem, že u něj stačí v noci zapnout osvětlení (zjistit kolik je hodin) a čas buzení se prodlouží o neznámou dobu.
Také nechápu, proč lze nastavit upomínku v kalendáři pouze s pěti a více minutovým předstihem? Chci-li upomínku na desátou, pak ji chci na desátou a ne na 9:55 a dříve.

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Budík

Příspěvek od verbatim » 04 bře 2017 23:36

Tak přesně tohle samé řešíme u M5 a co částečně pomohlo bylo: vypnout automatické získávání data a času ze sítě a vypnout automatické časové pásmo. Pak nastavit ručně pásmo a čas třeba o 2 minuty dopředu a počkat si ty 2 minuty a pak potvrdit.

Vymazat data (nikoliv cache) u aplikace Hodiny a pak si znovu nastavit budíky a hlavně povolit všechna oprávnění pro Hodiny (čili i při nastavování budíku přehrát melodii, která bude zvolena jako zvonění budíku.

U nás to vyřešilo to, že buď budík zvoní přesně na čas, nebo max o 2 minuty později a to je lepší výsledek, než to předtím, kdy si to dělalo, co chce...
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT
Odpovědět

Zpět na „XPERIA M4 Aqua/M4 Aqua Dual“