Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Nejlepší tablet pro rok 2015 nabízí špičkový design

Moderátor: Moderátoři

od ersa
Po aktualizaci na android 7 je málo hlasitý zvuk z reproduktorů při použití aplikací třetí strany. Při použití Hudby je zvuk v pořádku. Setkal se někdo se stejným problémem, resp. jak to vyřešit?
od ersa
Mám po aktualizaci slabší zvuk z vestavěných reproduktorů i na YouTube tube nebo při přehrávání z webu. Musím média o hodně víc zesílit než před aktualizací a stejně je to tiché. Určitě to je až po aktualizaci.
od ersa
Jakou máte verzi OS, já mám 32.3.A.0.376. Nemáte někdo novější, resp. bude ještě nějaká aktualizace? Stále mám u aplikací třetích stran malou hlasitost z vestavěných reproduktorů.
Weiny píše:Tak se s ním seznamuji, neskutečná mašinka :-)
Akorát jsem si tam vrátil Nova Launcher, jsem na něj zvyklý odevšad a nechci v tom mít guláš.
Co jsem od první chvíle nepochopil, je hláška o tom, že jsou mobilní data zakázána. Netušíte jak se toho zbavit? :unknown:

Nebojte se v Sony Xperia Z4 Tablet Manual dostanete skvělým řešením pro vás, jak zabránit zakázanou chybu při používání mobilních dat. Najdete toto řešení v sekci Údaje o řešení problémů. Tak se podívat teď.
Čo sa týka zvuku z reprákov, tak mne na Z3+ sa stáva to isté, a stáva sa to preto, lebo sa kalibrujú. Po 3 reštartoch zariadenia abo niejak tak by to malo sa ukľudniť a ísť v pohode. Písali to na sony talku.
od ersa
Mě žádné restarty ani údajná kalibrace, včetně továrního nastavení, nepomohla. Zvuk z vestavěných reproduktorů je u aplikací třetích stran podstatně slabší.