Xperia Z4 Tablet obecná diskusia

Nejlepší tablet pro rok 2015 nabízí špičkový design

Moderátor: Moderátoři

looker1

Re: Xperia Z4 Tablet obecná diskusia

Příspěvekod looker1 » 10 kvě 2017 09:27

exTNT: díky za podporu :good: Ale váhám. Zatím držím na starém iPadu Air, tak nechci hardwarově podobně starý model... Už má Z4 Nougat? Jakou verzi? Jestli ano, jak to funguje? Co baterka? Díky za info.
Nadšený uživatel Google Pixel XL :Yahoo!:

Vojta_Vidman

Příspěvekod Vojta_Vidman » 10 kvě 2017 13:37

A viděl jsi už Huawei Mediapad M3? To je moc pěkný stroj.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10 pomocí Tapatalk

looker1

Příspěvekod looker1 » 10 kvě 2017 14:35

No jo, jenže já jsem zhýčkaný z pravidelných aktualizací Gůglem a Jabkem tak se mi nechce do nejistých vod. Navíc v testech nedopadá extra. Vím, testy jsou dobře investované marketingové nástroje, ale stejně :-) a moje starý oči už taky chtějí větší placku :-)
Nadšený uživatel Google Pixel XL :Yahoo!:

exTNT

Příspěvekod exTNT » 12 kvě 2017 16:33

looker1 píše:exTNT: díky za podporu :good: Ale váhám. Zatím držím na starém iPadu Air, tak nechci hardwarově podobně starý model... Už má Z4 Nougat? Jakou verzi? Jestli ano, jak to funguje? Co baterka? Díky za info.

Asi před dvěma třema týdny bylo vydáno nové sestavení 32.3.A.2.33, je to Android 7.0 s březnovou opravou zabezpečení Android. Já jsem v té aktualizaci zatím pro sebe objevil jednu chybku, kterou mají asi všichni, a sice v roletce regulace hlasitosti (vyskočí při stisknutí tlačítka hlasitosti) jsou popisy v angličtině (před aktualizací byly v češtině), ale prý už je na cestě oprava...

Baterka strašně záleží na používání, já teď tablet používám intenzivně ráno (u snídaně čtu novinky...), přes den ho moc nepoužívám, leží na stole a je na WiFi, sem tam si na něm zkontroluju poštu, na něco odepíšu, kouknu na FB a na internet, ale hry nehraju, obvykle si na něm pak až k večeru něco čtu nebo brouzdám po netu, takže den končím okolo půlnoci někde kolem 70 - 90 %, přes noc nabíjím, ráno cca v 6:30 odpojuji, graf za poslední týden na obrázku.

Obrázek

Zpět na „XPERIA Z4 Tablet“