Reklamace Xperie Z3+

Nová vlajková loď postrádá inovace, ale existuje v mnoha podobách

Moderátor: Moderátoři

Tronn

Re: Reklamace Xperie Z3+

Příspěvek od Tronn » 31 srp 2017 08:12

Zas tak plastova nevypada.
XZs je ale kovova cela...
X Performance taky neni spatna. Sice leda v sedivce ale zas za pekny penize.
Oproti Z5 ale pusobi trochu mohutneji. XP zas ale dostane Oreo a ma lepsi display. Plus samozrejme fajnej Snap820.

Cikada
Typ zařízení: Xperia X Performance

Příspěvek od Cikada » 31 srp 2017 09:41

X Performance je super, ale pokud by mu vadil menší displej...

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk

Autor tohoto vlákna
michal121
Typ zařízení: SONY Xperia XZ black

Příspěvek od michal121 » 31 srp 2017 20:28

Tak ted mám taky 5" na náhradní XA1, takže zas tak úplně hrozný to není. Jinak Performance je docela dobrej foun. A za cenu někde okolo 9.000 Vážně o ní uvažuju.
SONY Xperia XZ black

Cikada

Příspěvek od Cikada » 31 srp 2017 20:54

Můžu jen doporučit :)

Tronn

Příspěvek od Tronn » 31 srp 2017 21:49

Taky muzu jen doporucit.Vybornej telefon.

Autor tohoto vlákna
michal121

Příspěvek od michal121 » 31 srp 2017 23:13

Hele chlapi a když mě tak doporučujete Performance, jak je to s přehříváním? Někde jsem četl, že je Performance z oceli včetně zad. Je to tak?
SONY Xperia XZ black

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 01 zář 2017 05:38

X Performance má (stejně jako X - jen v jiné úpravě) z broušeného hliniku záda, jinak plast okolo - ale kvalitní plast a nabarven velmi zdařile - že budí dojem kovu.

S přehříváním na tom je výrazně lepe než Z3+. Jedině fotoaparát by za určitých podmínek mohl způsobit problém, ale zase tak hrozné to není a podpora je skvělá. Telefon je moc pěkný.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Cikada

Příspěvek od Cikada » 01 zář 2017 07:36

Mám dojem, že plast je nahoře a dole, boky by mohly být taky kov.

Tronn

Příspěvek od Tronn » 01 zář 2017 07:54

Ty boky sou podle videi kde do nich rezou plast... teda asi. Ale pocitove to moc poznat nejde. Zpracovani je super.Tohle sou subjektivni veci. Treba budes zklamanej po prechodu z Z3+... kdovi.

Jinak telefon se neprehriva vubec. Mozna leda tak zahriva pri narocnejsim pouziti jako kazdy telefon. Ale nijak zvlast vic jako jine.
Jestli blbne natacani 4k videa jako u jinych Xperii nevim... to sem nenatacel.

Cikada

Příspěvek od Cikada » 01 zář 2017 09:15

Nemá natáčení 4K

Tronn

Příspěvek od Tronn » 01 zář 2017 11:14

No vidis... toho sem si ani nevsimnul :D

Autor tohoto vlákna
michal121

Příspěvek od michal121 » 23 říj 2017 20:25

Nakonec zvolena náhrada v podobě XZ . Zatím naprostá spokojenost a po nějakém zahřítí, nebo jiném problému ani známka. Display krásnej, foun krásnej. Co víc si přát:)
SONY Xperia XZ black

Cikada

Příspěvek od Cikada » 24 říj 2017 00:17

OT: Mě to prostě nepřestane udivovat... Na jednu stranu (nejen ty) používáš "display" místo českého "displej", ale "phone" píšeš zpraseně foneticky jako "foun"... Tak já nevím, jestli jsem jediný, komu to přijde na palici nebo už jsou všichni na úpadek zvyklí...?!

skrble
Typ zařízení: BlackBerry KEYOne 64

Příspěvek od skrble » 05 pro 2017 21:16

Náhodou jsem narazil na tenhle topic. Když si jen vzpomenu na pečínku jménem BlackBerry Priv, je mi nanic. Během čtení jsem to bral jako marnej souboj (znám Arvato a jejich prasácký způsoby reklamací, mimochodem, Lenovo k nim posílá také a takhle se nechovají), jsem rád, že se zadařilo. Bejt tebou, nějak rozumně bych to sepsal a poslal to na český zastoupení Sony s tím, že bys rád, kdyby Ti dali třeba pouzdro zdarma. Málokterej zákazník si po takovýhle ubohosti jde koupit znova tu samou značku... A myslím to vážně. :)
ThinkPad user

Mobilní telefon bez pořádné baterie lze označit pouze za vylepšnou pevnou linku... Z1 Compact už ale mé nároky splňuje s přehledem.

Autor tohoto vlákna
michal121

Příspěvek od michal121 » 05 pro 2017 23:37

Cikada píše:
24 říj 2017 00:17
OT: Mě to prostě nepřestane udivovat... Na jednu stranu (nejen ty) používáš "display" místo českého "displej", ale "phone" píšeš zpraseně foneticky jako "foun"... Tak já nevím, jestli jsem jediný, komu to přijde na palici nebo už jsou všichni na úpadek zvyklí...?!

Odpovím ti tak, jak si to asi nechtěl. Pokud mě z medií a to i těch veřejnoprávních, krměj místo výrazu "připravit" výrazem "nachystat", nebo místo "začátkem", naprosto nepochopitelným "zkraje" (těch příkladů bych mohl uvést desítky), pak jsou můj foun i jeho display v naprostým olrajtu. Spíš mě zaráží, že svůj drahocenný, intelektuální čas plejtváš na nějaký diskuzi o mobilech a nevěnuješ se něčemu serioznímu a smysluplnýmu. Co třeba ohromovat diskutéry na debatách o jazyku českém, o jeho znásilnování a kroucení tak, aby se přizpůsobil této době. Jinak řečno, na co si to kurva hraješ? Tady si mezi normálníma lidma, kteří se tu baví o telefonech a ne o pravidlech českýho pravopisu. Nezbláznil ses?
SONY Xperia XZ black

Cikada

Příspěvek od Cikada » 07 pro 2017 07:54

michal121 píše: Pokud mě z medií a to i těch veřejnoprávních, krměj místo výrazu "připravit" výrazem "nachystat", nebo místo "začátkem", naprosto nepochopitelným "zkraje" (těch příkladů bych mohl uvést desítky)...
A kde je problém? Vždyť jsou to synonyma, byť v prvním případě asi ne úplně spisovné. (ale tohle je asi fakt to poslední, co bych médiím vytýkal)

michal121 píše: Jinak řečno, na co si to kurva hraješ? Tady si mezi normálníma lidma, kteří se tu baví o telefonech a ne o pravidlech českýho pravopisu. Nezbláznil ses?
Zaprvé to OT bylo explicitní.

Zadruhé jsem neřešil pravidla českého pravopisu, jen jsem si posteskl, že v českém textu se používají taková slova v angličtině. Tím nechci říct, že slova v cizím jazyce v textu nebo projevu nepoužívám, ale musí to mít význam (např. neexistuje ekvivalent nebo z něj není jasné, co to je, profesní mluva, apod.). Tohle mi vyloženě přijde zbytečné (nehledě na to, jak to ten text rozbíjí).

Zatřetí písemný projev něco vypovídá o člověku. Neříkám, že všichni tady musíme psát absolutně spisovně (stačí si přečíst pár mých příspěvků), ale některá i/y (a další, včetně display) jsou vážně k zamyšlení. Už jen proto, že fórum mohou číst i mladší ročníky. :)

A abych odpověděl. Nehraju si na nic a ne, nezbláznil. Děkuji za optání. :)

Autor tohoto vlákna
michal121

Příspěvek od michal121 » 07 pro 2017 21:04

Cikada píše:
07 pro 2017 07:54
michal121 píše: Pokud mě z medií a to i těch veřejnoprávních, krměj místo výrazu "připravit" výrazem "nachystat", nebo místo "začátkem", naprosto nepochopitelným "zkraje" (těch příkladů bych mohl uvést desítky)...
A kde je problém? Vždyť jsou to synonyma, byť v prvním případě asi ne úplně spisovné. (ale tohle je asi fakt to poslední, co bych médiím vytýkal)

michal121 píše: Jinak řečno, na co si to kurva hraješ? Tady si mezi normálníma lidma, kteří se tu baví o telefonech a ne o pravidlech českýho pravopisu. Nezbláznil ses?
Zaprvé to OT bylo explicitní.

Zadruhé jsem neřešil pravidla českého pravopisu, jen jsem si posteskl, že v českém textu se používají taková slova v angličtině. Tím nechci říct, že slova v cizím jazyce v textu nebo projevu nepoužívám, ale musí to mít význam (např. neexistuje ekvivalent nebo z něj není jasné, co to je, profesní mluva, apod.). Tohle mi vyloženě přijde zbytečné (nehledě na to, jak to ten text rozbíjí).

Zatřetí písemný projev něco vypovídá o člověku. Neříkám, že všichni tady musíme psát absolutně spisovně (stačí si přečíst pár mých příspěvků), ale některá i/y (a další, včetně display) jsou vážně k zamyšlení. Už jen proto, že fórum mohou číst i mladší ročníky. :)

A abych odpověděl. Nehraju si na nic a ne, nezbláznil. Děkuji za optání. :)

Víš co? Klidně si tu hon triko, když máš tu potřebu. A jestli něco o někom vypovídá, tak tvoje reakce o tobě. Měl jsem dojem, že jsme na diskuzi, kde je důležitější obsah sdělení před formou, kterou autor použije. Jestli s tím máš problém, tvoje věc. Přeju hezkej den.
P.S. divím se, že když píšeš mimo téma, že nejsi smazán.
SONY Xperia XZ black

Cikada

Příspěvek od Cikada » 08 pro 2017 15:16

Já si triko nehoním, jen jsem si posteskl. Ale co, potrefená husa...

Forma jde ruku v ruce s obsahem. Ano, jsme na diskusním fóru a nepíšeme oficiální dopis, ale to nic nemění na tom, co jsem psal. Bohužel ta pointa asi unikla.

Ad P.S. - Ke smazání jsou spíš tvé příspěvky s vulgarismy, případně ty s citací celého předchozího příspěvku. Bohužel tady se mažou jen nepohodlné příspěvky. OT (navíc označené) je přirozeným důsledkem diskuse (zvláště když se k ní vztahuje). :)

Autor tohoto vlákna
michal121

Příspěvek od michal121 » 09 pro 2017 01:42

Akorát sem cpeš svý ego. Proč, na to si odpověz sám. Tohle bylo vlákno o reklamaci telefonu, průběhu, okolnostech a nakonec, jak to dopadlo. Říkal jsem si, že to možná bude někoho zajímat. Ve snu by mě nenapadlo, že přide nějakej prudič s tak něčím pitomým, jak se to povedlo tobě. Jediný, co si dokázal bylo, že si "zprasil" a zdegradoval celý vlákno tím, že sem začneš tahat věci, který zjevně vaděj jen tobě a s tématem nijak nesouvisej. Nepochopil jsem, vo co ti vlastně šlo. At si každej používá formu jakou chce a jestli se ti to nelíbí, nečti to.
SONY Xperia XZ black

Cikada

Příspěvek od Cikada » 09 pro 2017 09:56

Tak zase klidni hormon. Vydechni a odpusť si ty osobní útoky.

1) Nesouviselo to s tématem, ale příspěvky. Bylo to označeno jako OT.

2) Vůbec se toho nemusíš chytat. Bylo to postesknutí (na řečnické otázky taky odpovídáš?).

3) Kdybych si chtěl honit ego, tak to vypadá jinak. Fakt to nemám zapotřebí s tebou v takové diskusi. Opět, odpusť si ty útoky.

4) "Zjevně jediný, komu to vadí" - na základě čeho? A i kdyby, co to mění?

Nakonec si neodpustím poznámku. Kdybys ublíženě nereagoval (na něco, na co se nereaguje), tak by to vlákno zůstalo v pohodě. ;)

Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3+/XPERIA Z4/XPERIA Z4V“