Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Nejlepší fotoaparát na trhu?

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
od verbatim
#268972
Máme zde další verzi FW, tentokrát větší změna v číslování slibuje větší zásah ve FW, tak jsem zvědav, co přinese.

První verzí MM jsem se třeba setkal s tím, že telefon po přepnutí uživatele a zpět (pouze jsem zkoušel, co to umí a vzhledem k omezeným možnostem by mi ani nechybělo, kdyby to tam nebylo) se mi 2x za sebou stalo, že nezvonil budík pokud telefon přešel do hlubokého spánku a mezi nastavením budíku a dobou, kdy měl zvonit, uplynul větší časový úsek - hodiny... Když to bylo jen pár minut, budík zvonil. Restart telefonu pak pomohl.

Občas byla dost delší prodleva při zobrazení přijatých souborů Bluetooth z nabídky Bluetooth, to fakt trvalo a při zobrazení diagnostiky. Taky mám problém s dvěma hrama (Sonic dash hned spadne a občas se musí 2x spustit Subway surfers, zejména po náročnější operaci v jiné apce). Zejména někdy ty prodlevy až překvapily, neboť telefon jinak litá jako z praku.

Samozřejmě očekávám aktuálnější zabezpečení a možnost regulovat potlačení šumu při hovoru :wink:

Tentokrát bez certifikace na PCTBR

Obrázek


Dle Customized RU soudím, že se dostane i na CE1, postupně :wink:

Obrázek
Naposledy upravil(a) verbatim dne 12 říj 2016 23:38, celkem upraveno 1 x.
#269000
Díky moc :wink: . Telefon bohužel není můj (jinak bych už asi testoval), je jen v rodině, ale já dostal za úkol nastavení a pořádně ho provětrat :D .

Hlavně, jestli je nabídka potlačení šumu již dostupná a pak by mě zajímalo, jestli třeba nepřibyla optimalizace nabíjení (i když nemá Q Nuovo, či jak se to píše)
#269207
Díky Jozovi sem linkuji video po aktualizaci:

Sony XPERIA M5 obdržela důležitou aktualizaciZ videa je především zřejmé, že verze zabezpečení platformy je velmi aktuální k 1. září a to nejsou vůbec špatné zprávy!

Možná (nevím to jistě) je to teď jeden z mála (né-li jediný) model výrobce s takto aktuálním zabezpečením!

Já doufám, že volba potlačení šumu při hovoru je již k dispozici a pak taky ten alarm... Už se zase stalo, že nezvonil, ale hledal jsem na netu a zkusil jsem aplikaci Hodiny přidat na Whitelist do Optimalizace výdrže baterie (aby zůstala neoptimalizována) a dnes zvonil. Každopádně si nejsem jistý, jestli toto skutečně pomohlo, nebo jen náhoda...

Každopádně jsem rád, že se podpora tohoto modelu trochu více rozjela, myslím si, i vzhledem k ceně, že si jí zaslouží :wink:
#269437
Tak celkem již 31 customizací (dnes masivní uvolnění 17 customizací - pokud jsem dobře počítal) má tento nový FW s velmi aktuálním zabezpečením. Tak doufám, že když už více než polovina zařízení obdržela aktualizaci, bude CE1 během zítřka, případně do týdne též aktualizována...
#269713
Tak jsme se v tuto ranní hodinu taky dočkali :wink:

1300-5608 Customized CE1 30.2.A.1.21-R2B pro náš region uvolněn

Obrázek

Očekávání jsou veliká, ale lidé na fórech si obecně chválí :wink: