Fotografie z modelu Sony XPERIA M5

Nejlepší fotoaparát na trhu?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Fotografie z modelu Sony XPERIA M5

Příspěvek od Jozef Cmar » 28 dub 2016 23:18

Když minulý rok společnost Sony Mobile představila model Sony XPERIA M5, těšili jsme se především na nový fotoaparát. Nakonec jsme ale na tento telefon museli čekat dlouhé měsíce... Navíc v okamžiku, kdy telefon oficiálně vstoupil na náš trh, už se dalo najít mnoho minimálně srovnatelných telefonů za stejnou cenu. Jaké snímky ale fotoaparát pořizuje? Pár fotografií najdete v dnešním článku.

Fotoaparát nabízí rozlišení 21 megapixelů a tady si dovolím malou odbočku. Zavedení (a úspěšní) výrobci již začínají přecházet na nižší maximální rozlišení fotografií, protože zákazníky stále více zajímá výsledná kvalita fotografií, přičemž v tomto směru telefony Sony XPERIA na naprostou špičku nedosahují, ačkoliv jsou jí blíže. Bylo by tedy vhodné, kdyby se podobným směrem vydal také náš oblíbený výrobce. Ale zpátky k modelu Sony XPERIA M5... S tímto telefonem jsem zkušebně pořídil přibližně dvacet fotografií, přičemž si je v plném rozlišení můžete stáhnout z níže uvedeného odkazu. Snímky nebyly nijak upravovány ani neprobíhala žádná selekce. Za sebe musím říci, že to nejsou nekvalitní fotografie, ale něco tomu rozhodně chybí. Navíc XPERIA M5 má stále ještě staré rozhraní fotoaparátu, zatímco jiné telefony už dávno nabízí nové rozhraní. Sám jsem tedy zvědav, jestli se něco změní s příchodem Androidu 6.0 Marshmallow. Za sebe ale tento telefon zkrátka nemohu doporučit, pořízení modelu XPERIA Z3 nebo XPERIA Z3 Compact mi dává větší smysl, případně počkejte na model XPERIA XA. Jak se vám snímky líbí?

článek - http://xperia.cz/14-ostatni/2538-fotogr ... -xperia-m5

download - http://depositfiles.com/files/a4lvv3q1z

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

tomrich

Re: Fotografie z modelu Sony XPERIA M5

Příspěvek od tomrich » 28 dub 2016 23:35

Mě by spíš zajímalo jak fotky vypadají za horších světelných podmínek jako je např, dejme tomu koncert nebo kde je prostě rozsvíceno v místnosti. S mou M2 ty fotky jsou totiž na nic.
Nokia 3310 -> Sony Ericcson k510i -> Sony Ericcson C510 -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman -> Sony Xperia M2 ->Samsung Galaxy S6 edge
Odpovědět

Zpět na „XPERIA M5/M5 Dual“