zamrzání, restart

Nejlepší fotoaparát na trhu?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kubesova42
Typ zařízení: sony xperia m5

zamrzání, restart

Příspěvek od kubesova42 » 27 led 2017 22:50

ahoj, docela mě zklamalo zamrznutí telefonu M5, po třech dnech používání, ještě navíc v klidovém režimu. telefon jsem měla zapojený na nabíječce, zhasnutý a když jsem se k němu cca po hodině vrátila, tak displej zčernalý a nešlo s ním absolutně nic... nakonec mě zachránilo nouzové tlačítku vedle sim karty OFF, ale trošku to nechápu, kdybych měla otevřeno milion aplikací, nebo měla otevřeno víc programů, ale takhle z ničeho nic, to mě teda vážně zklamalo... Dá se s tím něco udělat? :no:

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: zamrzání, restart

Příspěvek od verbatim » 28 led 2017 06:03

Pokud to není pravidelná záležitost, tak se to prostě může stát (v případě naší M5 se zamrznutí stalo jen asi 1x od srpna 2016, kdy se do naší rodiny dostala).

Takže nic to nemusí znamenat.

Jinak jakou verzi FW máš? Nejnovější je tato 30.2.A.1.21. Nepoužíváš nějaké čističe paměti RAM? Ty jsou zbytečné...

Pokud by to dělalo nějak pravidelně:

Zkusit, jestli to dělá s paměťovou kartou, nebo i bez ní.

Každopádně pokud by to dál zlobilo (i bez karty), tak zálohovat a provést Opravu přes Xperia Companion. A na škodu nebude dát kartu do pc a zkontrolovat ji.

Jinak stejného efektu, jako při zmáčknutí OFF pod krytkou, docílíš současným stisknutím tlačítka pro zvýšení hlasitosti a vypínacího tlačítka - současně držet do doby, než 3x zavibruje.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT
Odpovědět

Zpět na „XPERIA M5/M5 Dual“