Sony XPERIA Z5 Android 7.1.1 LineageOS doplněná o aplikace

Vlajková loď pro rok 2015 je XPERIA Z5

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA Z5 Android 7.1.1 LineageOS doplněná o aplikace

Příspěvek od Jozef Cmar » 14 dub 2017 10:38

Před pár dny jsem vám ukázal model Sony XPERIA Z5, ve kterém byl nainstalován neoficiální systém LineageOS, který je postaven na Android 7.1.1 Nougat. ROM funguje skutečně výborně, nicméně časem vám mohou chybět defaultní aplikace od společnosti Sony Mobile. V dnešní době to ale není problém a vy si můžete základní rozhraní doplnit o svoje oblíbené aplikace. Výsledek je podle mého skutečně skvělý.

Sám jsem si do telefonu přidal launcher, tedy aplikaci XPERIA Home. Přidal jsem si také XPERIA kalendář a XPERIA klávesnici, tu mimochodem používám také v telefonech Huawei a jsem s ní velmi spokojen. Multimediální aplikace zastupuje dvojice Album a Hudba, aplikaci Vido jsem neměl moc důvod instalovat. Uživatelské rozhraní rázem vypadá lépe a především zmíněné funkce jsou rázem mnohem propracovanější než v základu. Z tématu na XDA si můžete stáhnout většinu XPERIA aplikací a díky úpravám autora vám půjdou nainstalovat do většina současných telefonů s operačním systémem Android. Mně se ale kombinace XPERIA Z5 s LinageOS a XPERIA aplikacemi líbí moc. Jak zaujala vás?

zdroj - https://forum.xda-developers.com/crossd ... m-t3263403

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z5/XPERIA Z5 Dual“