ScreenShield pro Sony XPERIA Z5

Vlajková loď pro rok 2015 je XPERIA Z5

Moderátor: Moderátoři

Jozef Cmar
Administrátor

ScreenShield pro Sony XPERIA Z5

Příspěvekod Jozef Cmar » 19 dub 2017 14:56

Kvalitní příslušenství pro mobilní telefony je hodně důležité a sám v poslední době testuji příslušenství velmi rád. Pořád nemám ale stoprocentně jasno v tom, jak nejlépe chránit mobilní telefony. Velmi rád používám originální flipová pouzdra od samotných výrobců, bývají velmi stylová a telefon chrání komplexně. Zároveň se mi ale také líbí kombinace dřevěného zadního krytu a tvrzeného skla na displeji. ScreenShield je prověřené řešení...

Toto řešení totiž prakticky nenaruší původní vzhled konkrétního telefonu, třeba právě modelu Sony XPERIA Z5. Ačkoliv jej už nevlastním, mám jej dlouhodobě zapůjčený od společnosti Sony Mobile a jeho vzhled se mi hodně líbí. Pro dřevo jsem měl vždy slabost, totéž platí také pro tvrzené sklo na displeji. V dnešní době už většinou samotné displeje bývají chráněné tvrzeným sklem, zvýšená ochrana pomocí dodatečného tvrzeného skla mi ale dává smysl. Se značkou ScreenShield pak mám velmi dobré zkušenosti, takže můžu jedině doporučit. Jaké jsou vaše zkušenosti?

[youtube]RFi8Ohp-maQ[/youtube]

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Drupry

Re: ScreenShield pro Sony XPERIA Z5

Příspěvekod Drupry » 21 dub 2017 13:56

Mohu se zeptat co je to za materiál? je to opravdu dřevo, nebo prostě fólie s dřevěným skinem? protože pokud by šlo opravdu o dřevo, bylo by to mooc fajn :)
SE U5 Vivaz > SE Xperia PRO > Sony Xperia Z3 Compact > Sony Xperia Z5 Compact

Jozef Cmar
Administrátor

Re: ScreenShield pro Sony XPERIA Z5

Příspěvekod Jozef Cmar » 21 dub 2017 13:58

Toto je fakt dřevo (balolo)
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Zpět na „XPERIA Z5/XPERIA Z5 Dual“