Přehřívání a spotřeba

První telefon na světě se 4K displejem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Davestroyer

Přehřívání a spotřeba

Příspěvek od Davestroyer » 04 pro 2017 08:46

Ahoj Xperia fans :-)

Mám menší problém. Sony mobilu jsem měl už spoustu, ale tohle moc nechápu. Mám z5 premium a před pár týdny mi začal šíleně topit a před obědem už musím být na nabijecce. Ve spotřebě není žádná app nějak mimo klasiku. Když je zhasnuty, je studený. Jakmile jej odemknu, tak do dvou minut můžu ohřívat akvarko. Prolezl jsem tady všechny rady. I ty starší. Nakonec v pátek jsem udělal formát přes PC. A pořád to stejné. Zvlasrni je, že přítelkyně má ten stejný problém na Z2. Začalo to v přibližně stejnou dobu. Pc i mobil jsem projel avastem a nic nenašel.

Má někdo nějakou radu, zkušenost??

Díky!!

Martin2100

Re: Přehřívání a spotřeba

Příspěvek od Martin2100 » 04 pro 2017 10:03

V některých telefonech byla chyba v aplikaci Movie Creator, která vytvářela videa na pozadí a hodně vybíjela baterii. Pomohlo jí zakázat, ale nevím jestli to pomůže u Tebe...
NMT: Nokia MD59 (4,5kg)
GSM klasika: Dancall HP 2711/SONY CM-DX 1000/Sony J5/Nokia 6310i/SE T630i/SE W800i/SE K790i
Android:SE Xperia X8/Samsung Galaxy Ace/SE Xperia mini/Sony Xperia S/Samsung Galaxy SIII/Sony Xperia Z2/Sony Xperia Z5/Xperia Z3 Tablet Compact + Xperia XZ Premium

Autor tohoto vlákna
Davestroyer

Příspěvek od Davestroyer » 04 pro 2017 10:24

Jop, to jsem tady na fóru už našel, zákaz nepomohl. Dokonce zákaz ihned po formátu telefonu.... Už su z toho hotový. Formatoval jsemcuz i tu Z2 a vypadá to, že to furt topí a žere baterku. Teď jsem ještě mobil projel esetem a nic nenašel.

Tronn

Příspěvek od Tronn » 04 pro 2017 10:40

Tak to je jasny ze Eset ti nic nenajde. Si zjisti jak (ne)funguje antivir na androidu. Vyhodit. Treba se ti prestane prehrivat. Tyhle antiviry casto zpusobuji problemy.

Nicmene v tvem pripade pujde spis o hw zavadu. Bud baterka ale klidne i deska. Tohle se casto stava kdyz telefon utopis nebo se ti proste do nej dostane vlhkost. Ale i proste jen vada desky. Treba takova S4 Mini to mela rovnou z vyroby.

Markusenka

Příspěvek od Markusenka » 04 pro 2017 12:36

Ahoj.
Neinstaloval jsi náhodou bokem novou aplikaci, aktualizaci například z apkmirroru? Zejména aplikaci phone?
Mára

Autor tohoto vlákna
Davestroyer

Příspěvek od Davestroyer » 04 pro 2017 17:43

Eset i abast jsem instaloval až po té, co nepomohl formát. Prostě jsem to zkusil. Novou app to snad nebude, když to dělá i po formátu? A právě je divné, že to začalo plus mínus ve stejnou dobu na dvou telefonech. Jak z5 premium, tak Z2. Prostě mi to moc hlava nebere. Ten moviecreator jsem hned zakázal po formátu. Formát obou telefonu přes PC. Ne jen obnova továrního nastavení.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z5 Premium/XPERIA Z5 Premium Dual“