Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

První telefon na světě se 4K displejem

Moderátor: Moderátoři

od TomasARN
Uz som dal CE1. Ale som zvedavy, kedy bude Android 7. Bolo zverejnene, ze ho chcu uvolnit v decembri, uz im moc casu neostava
od largo2
lexa.k píše:Existuje v této verzi funkce uspání telefonu dvojitým poklepem? Případně kde ji najdu. Děkuji.

V nastavení - displej je iba prebudenie displeja dvojitým kliknutím. Uspať dvojitým kliknutím je v nastavení lanchera.
od TomasARN
Na tomto FW sa mi stava, ze ak ked mi zobrazuje ikonu WIFI alebo mobilnych dat, tak mi casto nejde internet a bud treba vypnut a znovu zapnut internet, ale to nie vzdy pomoze, vtedy treba restartovat telefon. Skusil som spravit cistu instalaciu, ale nepomohlo. Stava sa vam to ? Asi skusim predchadzajuci FW
od Markusenka
Ahoj.
Tohle se na mé Z5C neděje, zato se děje občasné mizení možnosti zapnout LED svítilnu z roletky menu. Děje se to náhodně, a pomůže restart telefonu. V okamžiku kdy ikonka spoštění LED svítilny zmizne, nejde spustit ani test LED svítilny, blesku v menu diagnostiky. Po restartu to ale vždy jde. Možná LED blesk, svítilnu používá nějaká aplikace, nevím.
Mára
od TomasARN
S tou led sa mi to zas nestava
od Artemian
Já mám spíše po poslední aktualizaci "problém" s tím, že displej se mi vždy přepne do jakési zvýšené gammy a barvy na displeji jsou pak takové vyblité. Většinou stačí pak nechat MT chvilku zamčený a barvy se vrátí po chvíli do normálu, nicméně je to nepříjemné. :/
od Harmon
Já tedy nemám žádný z uvedených problémů - vše šlape OK.
Možná proto že po aktualizaci dělám továrko.
Mám verzi určenou pro cz
od Artemian
Já sice továrko nedělal, mobil jsem prostě vybalil z krabičky (nově koupený MT), spustil a rovnou na něm aktualizoval FW, teprve poté jsem ho instaloval a kopíroval data přes Xperia Transfer (z dočasného iPhone 5C) a zálohu ze Z2 jsem nahrál z cloudu.
od Harmon
Já dělal také vše ze zálohy ale telefon pak nešlapal dobře.Tak jsem udělal továrko a nastavoval jako nový bez zálohy teď šlape ok jen to trochu trvá déle to nastavování a instalace apek.