Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Kompaktní telefon je nyní ještě lepší

Moderátor: Moderátoři

od DjLobo
leendrix píše:mno tak nějak mě zlobí bluetooth. Sam od sebe se svina vypíná. Poznám to díky hodinek, které mám přes něj propojené. Možná 1-2x denně? Dříve to nedělalo.

mam uplne stejny problem, mam i HF, takze me to irituje dost, po restartu telefonu to na chvili prestane
od DjLobo
milan77 píše:Jak jsme psal výše, mám FW 378 T-mobile, vše funguje jak má, včera jsem měl skoro 4h rozsvícený displej (dost jsem toho nastavoval, dal jsem úplně čistou instalaci) a nějaké hovory, běžná práce, celý den data a wifi a večer jsem ještě s telefonem mohl pracovat.
Dnes normální běžný den, s předchozím FW jsem byl pod půlkou kapacity baterie, teď mám 84%, brutální nárust úspory bateie a přitom tel. funguje svižně a hlavně se vůbec nehřeje (a to i když jsem včera s ním dost pracoval)
Za mne velká spokojenost.

narust uspory potvrzuji, ale problem s BT
od milan77
Já mám náramek Fiitbit Charge 2 a spojení přes BT funguje bez problémů, i notifikace na hodinkách z telefonu.
od pcwifi
problemy s LTE, v oblasti, kde Andr 6.x drzel v LTE zuby nehty Andr 7 se LTE pusti az moc brzo a prehlasi se do 2G. Po vynuceni LTE only se do LTE vubec neprihlasi a pokud, nejdou data. Koukam bud d-efekt upgradu Andr 6>7 nebo proste nahodile chyby, ktere teda zneprijemnuji bezne pouzivani uz az moc... vydrz je pruser jiz zmineny.
od DjLobo
Jeste jeden poznatek, nefunguji korektne notifikace kalendare, pred upgradem vse slo.
Obcas i hangouts, restart obcas neco na chvili vyresi.
od pcwifi
pri delsim hovoru se zamkne cely telefon, chcu zavesit a nemuzuuu, musim prstem odemknout a az pak a i tak je to problem, protoze pri kazdem druhem hovoru udajne prestane odpovidat aplikace volani a muzu jen potvrdit jeji restart. Nahodile nelze volat pres LTE, remca to neco jako spojeni se serverem se nepodarilo, tu hlasku sem u 6.x videl 2x za mesic max., dneska asi 20x. Skutecne luxusne odladeny novy android. Nasazovat az tak po pul roce... az vydaj opravy prvotnich chyb :%)
od milan77
Ja fakt nechápu, co máte za problémy. Mam T-mobile FW, čistá instalace, není žádný problém s BT, Wifi, VoLTE, hovory, nic. Výdrž baterie lepší, telefon se nezahřívá,...
od Hanz92
Jako nechápu jen jedno... že ostatní operátoři dostali 378 aktualizaci během chvíle a od O stále nic... To je fakt podpora tohle... příští telefon Apple!!!
od TomasARN
378 je iba par customizacii a t-mobile, tak je to aspon u Z5P
od Ekky
Taky nechápu co tím sledujete. Neustále nějaký aktualizace.... Já frcim na 5.11 a jsem happy.
Buďte rádi že to není jak u BlackBerry kde aktualizace byla 1-2x do roka.
od pcwifi
ztovarneno, tezce z donuceni a viry, ze chyby spojene s novou verzi zmizi... no baterka je stale + - stejna... jen indikace je blbejsi, tretinu dne indikuje napr. 84% a pak raz naraz jak kamen to zacne padat dolu na 75% kam by jsme se dopracovali i tak, takze misto linerani indikace je tu tezce skokova. Kdyz nekdo vola tak se na zelenem / cervenem tlacitku objevi anglicky popis misto ceskeho: pretazenim doleva odmitnout do prava prijmout, stava se to nahodile. Panove od sony / google maj co napravovat, treba je to jiz v 7.1.1 ok, ale nez se toho dockame, tak to bude trvat...
od Ekky
Taky někomu přišel tento email?
Mám i odkaz ke stažení nějakého Sw ale o tom že je to pro Z5c ani zmínka...
Obrázek
od Zerthe
Já teda změnu zaregistrovala - telefon přestal po aktualizaci reagovat na povely "OK Google...." - vše muselo být znovu nastaveno včetně hlasového modelu.
Naposledy upravil(a) Zerthe dne 20 bře 2017 13:42, celkem upraveno 1 x.
od Zerthe
CZmarekMB píše:No mě teď naštvala jiná věc. Buď jsem blb, nebo ne. Ale v menu, kde jsou rychlé volby již stiskem WiFi nebo mob. dat nedojde k zapnutí, ale posunutí na další volbu (stránku) kde můžu WiFi/data vypnout/zapnout. Prostě krok navíc

Jo, tahle věc mě taky neskutečně deptá - ale uklidnilo mě, že se to neděje mou blbostí.. Ale neděje se to u wifiny, ale jen u mobilních dat. (u sedmičky)
od Milos78
mne kliknutim na wifi,resp bluetooth sa aplikácia zapne,bez vstupu do dalsieho menu.
od TomasARN
Pokial neoblokujete displej a stiahnete vrchnu listu dole, tak wifi, BR a mobilne data nezapnete iba kliknutim na ikonu, ale otvori sa ponuka, kde to treba zapnut. Pokial je obrazovka odblokovana, tak wifi a BT sa hned zapne, mobilne data nie, tam sa otvori ponuka, kde je vidiet prenesene data a tam treba potom zapnut data
od DjLobo
DjLobo píše:Jeste jeden poznatek, nefunguji korektne notifikace kalendare, pred upgradem vse slo.
Obcas i hangouts, restart obcas neco na chvili vyresi.

tak po downgrade na 6.0.1 (5.11) system funguje normalne, ale problem s BT pretrvava, tak nevim jestli jsem nezapomel prehrat bezdratovou cast, nebo upgrade na 7 prehral nejak fw a proste to stale pada. jeste zkusim jeden flash, ale pak jde proste na reklamaci.