Najnovsi android + nechcena reklama

Kompaktní telefon je nyní ještě lepší

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
djkobrra

Najnovsi android + nechcena reklama

Příspěvek od djkobrra » 12 lis 2017 20:58

Zdravim priatelia.
Idem si k vam po radu.
Dlho som pouzival na tomto zariadeni android 5.1.1. Nakolko sa mi ale poskodil fotak, telefon siel na opravu ( v ramci zaruky). Ked sa mi telefon vratil, mal som tam uz najnovsi software. 7.1.1.
Mam s nim ale velky problem, a sice, neskutocne mi vybija baterku, ani nie 8 hodin a baterka je 50 a viac % vybita. Skusal som aktivovat aj rezim Stamina, ale je strasne zle navrhnuty v tejto verzii. ( v software 5.1.1 ponukal az tri moznosti na vyber). A neviem kde je problem, co mi moze tak velmi baterku brat. Mate podobnu skusenost?

A druha vec telefon mi napr. pocas pisania sms vyhodi na plochu reklamu, ale aj pri hocijakej innej cinnosti. Na nete som nasiel, ze malware, aj ked neviem odkial sa tam dostal, nakolko som si naspat nahodil len aplikacie, ktore som predtym pouzival... (aj ked mam dojem, ze to je hrou piknik slovo). Navyse ani antivirus (zakupeny eset pre mobil).mi nic neukazal. Skusil som dat tovarenske nastavenie, tak uvidim co to spravi. Ak sa to nezlepsi asi sa vratim k 5.1.1.

Apropo neviete, ci bude k dispozicii android 8 pre nas telefon?

PS: neviete odporucit nejaku aplikaciu, pre telefon, ktora by mi nasla sa pokusila najst vymazane foto, videa a podobne?

Jozef Cmar
Administrátor

Re: Najnovsi android + nechcena reklama

Příspěvek od Jozef Cmar » 12 lis 2017 23:13

Oreo určitě nebude
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z5 Compact“