Sony XPERIA T2 Ultra je v nabídce operátora Vodafone

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA T2 Ultra je v nabídce operátora Vodafone

Příspěvek od Jozef Cmar » 03 srp 2014 22:49

Model Sony XPERIA T2 Ultra se původně v naší zemi vůbec neměl oficiálně prodávat, nakonec se ale toto rozhodnutí společnosti Sony Mobile podařilo částečně změnit. Do své nabídky jej totiž zařadil operátor Vodafone a po osobní zkušenosti s tímto stylovým telefonem s obrovským displejem musím říci, že je to jen a pouze dobře. Za cenu na hranici osmi tisíc korun obdržíte kvalitní telefon. Jak hodnotíte tento krok společnosti Vodafone? Osobně jej rozhodně chválím, modely jako XPERIA T2 Ultra sice nemají potenciál trhat prodejní rekordy, v portfoliu jsou ale potřeba. Na významu získává v České republice podpora sítí čtvrté generace LTE a pokud k tomu připočítáme displej s úhlopříčkou šest palců, pak zařazení do nabídky operátorů dává smysl. Uvidíme, jestli bude společnost Vodafone v budoucnosti následovat některý z konkurentů. Jakou šanci na úspěch má podle vás model Sony XPERIA T2 Ultra na českém trhu? Na závěr si dovolím poděkovat společnosti Vodafone za zapůjčení tohoto telefonu, právě díky ochotě z jejich strany zde dnes najdete článek včetně videa a fotografií a na zkušenosti s modelem XPERIA T2 Ultra se můžete těšit také v příštích týdnech.

článek - http://xperia.cz/novinky/1454-sony-xper ... a-vodafone

e-shop Vodafone - http://www.vodafone.cz/telefony/sony/so ... -t2-ultra/

Obrázek

Obrázek
Obrázek

tecka

Re: Sony XPERIA T2 Ultra je v nabídce operátora Vodafone

Příspěvek od tecka » 04 srp 2014 12:17

OT: já vím že jsem v Čechách, ale i tak mi to "vodafone" ve videu trhalo uši.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA T2 Ultra/T2 Ultra Dual“