Vracím se k Sony Android Concept ROM

Rok 2016 začíná novou modelovou řadou

Moderátor: Moderátoři

Jozef Cmar
Administrátor

Vracím se k Sony Android Concept ROM

Příspěvekod Jozef Cmar » 11 led 2017 06:06

Před pár týdny společnost Sony Mobile uvolnila oficiální Android 7.0 Nougat pro modely Sony XPERIA X a Sony XPERIA X Compact. V prvním zmíněném telefonu už jsem měl Android Nougat nainstalovaný, jednalo se ale o experimentální Sony Android Concept ROM. Po vyzkoušení oficiální aktualizace ale musím říci, že jsem se k Sony Android Concept ROM rychle vrátil, nabízí toho pro mě totiž více.

Pravidelné aktualizace, bezpečnostní záplaty od společnosti Google, zajímavé doplňkové funkce. To jsou hlavní důvody, pro které preferuji právě Sony Android Concept ROM. Navíc musím společnost Sony Mobile pochválit za postup, jakým se ROM instaluje do telefonu. Stačí nainstalovat aplikaci z Obchodu Play, potvrdit žádost o ROM a během pár minut vám do telefonu přistane OTA aktualizace. V současnosti už je navíc pro model XPERIA X dostupný dokonce Android 7.1.1 Nougat, rozhodně se tedy máte na co těšit. Sám v budoucnosti občas určitě vyzkouším nové verze firmware pro tento přístroj, dlouhodobě ale určitě budu spoléhat právě na Sony Android Concept. Jak to máte vy? Jaká ROM se nachází ve vašem modelu Sony XPERIA X?

[youtube]ugaDPvVFLas[/youtube]

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Pepousek

Re: Vracím se k Sony Android Concept ROM

Příspěvekod Pepousek » 19 led 2017 00:06

Určitě časem vyzkouším! :good:
Mám rád více čistou ROM do které si nainstaluji co chci!
Navíc nebude potřeba ROOT...
Zatím dnes (18.1.17 Koupeno :) ) mám systém 6.0.1
SONY XPERIA X 7.0 FW 34.2.A.2.69 - SwiftKey
(Dříve - Sony Xperia Z, Z2, Z3)
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (GT P3110) RESURRECTION REMIX-5.0.2
LG G Pad 8.3 Android 5.0.2
Hodinky Huawei Watch Wear 2.0
ASUS ZenFone 2 Laser 32GB 6.0.1

Zpět na „XPERIA X“