Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Rok 2016 začíná novou modelovou řadou

Moderátor: Moderátoři

Velmi netrpělivě jsem očekával březnovou aktualizaci pro Sony Android Concept ROM, kterou najdete v modelu Sony XPERIA X. Telefon už velmi dlouho nabízí oficiální Android 7.1.1 Nougat, každý měsíc ale vývojáři přidávají nové funkce a neustále tak ROM posouvají kupředu. Co nového si pro nás připravili v rámci rozsáhlé březnové aktualizace? Kromě bezpečnostních záplat jsme se dočkali dalších příjemných novinek.

Základem jsou ale opět nejnovější bezpečnostní aktualizace, ty březnové zatím má skutečně minimum telefonů na současném trhu. Výrobce opravil několik drobných chyb, třeba s korektním nastavením automatického jasu. Na vybraných trzích je opět umožněno využívat technologii VoLTE, úplně nově pak přibyla technologie X-Reality pro videa. Můj pocit z aktualizace j opět výborný, byl bych ale rád, kdyby se už první novinky začaly objevovat v oficiální verzi ROM. Kdy se tak podle vás stane?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Mě to dává smysl proč je android Concept jen pro SONY X , XZ je vlajková top model ten to nepotřebuje dobře se prodává,
tak vybrali model ze středu nabídky, dostupnější pro širší skupinu. :D
Ps: je to jen moje myšlenka.... :)