Paranoid Android ROM pro Sony XPERIA X

Rok 2016 začíná novou modelovou řadou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Paranoid Android ROM pro Sony XPERIA X

Příspěvek od Jozef Cmar » 02 srp 2017 08:09

Sony XPERIA X byla dlouhou dobu součástí projektu Sony Android Concept, v dohledné době se pak očekává veřejné uvolněné operačního systému Sailfish OS. Také tovární ROM pro tento telefon funguje výborně, takže majitelé tohoto přístroje mají několik důvodů k radosti. Sám jsem se nyní rozhodl vyzkoušet další neoficiální ROM, pro tento telefon je nově dostupná oficiální Paranoid Android ROM. Funguje velmi spolehlivě a nabízí široké možnosti úprav.

Různých neoficiálních ROM většinou pro telefony Sony XPERIA existuje spousta (u nejnovějších telefonů to ale většinou pravidlem není, v minulosti byla situace mnohem lepší). Pokud se ale jedná o dílo jediného vývojáře, málokdy zůstává vývoj dlouhodobě dostatečně intenzivní a s postupem času naopak zpomaluje. Tentokráte se ale jedná skutečně o oficiální ROM od vývojářů Paranoid Android, výše zmíněné problémy by tedy neměly nastat. Už aktuální verze je navíc velmi rychlá a stabilní. Těšit se můžete na velmi čistý operační systém Android 7.1.2 Nougat, který navíc nabízí skutečně komplexní funkčnost. Instalace zabere jen pár minut a odměnou je vám úplně nový operační systém. Zatím mám tuto ROM v telefonu přibližně týden, za tu dobu jsem ale nemusel řešit žádný problém a vše neustále bez problémů běží. Uvidíme, jak rychlý bude další vývoj a kdy se objeví Android 8.0 pro naše telefony. Jak se Paranoid Android ROM líbí vám?

http://get.aospa.co/official/suzu

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Pepousek

Re: Paranoid Android ROM pro Sony XPERIA X

Příspěvek od Pepousek » 02 srp 2017 11:52

Těchto ROM AOSP, AOKP, CM, Paranoid Android jsem byl vždy velkým příznivcem!
Vždy jsem rád něco nového nainstaloval, vždy jsem musel mít hned Root a TWRP.
To bylo u modelů Xperia Z, Z2, Z3 ale u modelu Xperia X jsem tomu nějak nepropadl!
V základu tato ROM chodí hodně dobře vynikající zatím podpora.
Jen jsem dříve nainstaloval suprovou Concept Rom! :)
Ps: Ale podle videa to určitě bude tato PA ROM fungovat dobře! :good: Ale nechce se my odemykat BL atd...
SONY XPERIA X 7.1.1 FW 34.3.A.0.252 - SwiftKey
(Dříve - Sony Xperia Z, Z2, Z3)
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (GT P3110) RESURRECTION REMIX-5.0.2
LG G Pad 8.3 Android 5.0.2
Hodinky Huawei Watch Wear 2.0
ASUS ZenFone 2 Laser 32GB 6.0.1
Odpovědět

Zpět na „XPERIA X“