Sony Android Concept ROM s rootem nezastarala

Rok 2016 začíná novou modelovou řadou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony Android Concept ROM s rootem nezastarala

Příspěvek od Jozef Cmar » 07 pro 2017 23:56

Sony XPERIA X byla při svém vstupu na trh velmi drahým telefonem a nebylo velkým překvapením, že se jí na trhu příliš nedařilo. S postupem času ale cena klesala a třeba v současnosti už se jedná o velmi zajímavou nabídku. Pokud rádi testujete nové věci, pak je to možná nejzajímavější telefon současnosti. Existuje pro něj operační systém Sailfish, dostane Android 8.0.0 Oreo a skvěle fungovala také Sony Android Concept ROM.

Ta je už v současnosti k dispozici ve verzi s rootem (samozřejmě pokud máte odemknutý bootloader) a dohromady to dobře funguje. Android 7.1.2 Nougat je v rámci Sony Android Concept ROM velmi dobře odladěn a díky rootu si můžete svůj telefon velmi výrazným způsobem přizpůsobit a upravit k obrazu svému. Po uvolnění oficiálního Androidu 8.0.0 Oreo se situace pravděpodobně hodně změní, ale pořád bude mít velmi čistý Android svoje kouzlo. Osobně jsem sám zvědav, jestli se také v roce 2018 objeví nějaká verze projektu Sony Android Concept Osobně s tím ale v tuto chvíli bohužel moc nepočítám. Sám už nyní mám v modelu Sony XPERIA X opět oficiální ROM a root mám jen v modelu Sony XPERIA Z5 Compact, ale nic to nemění na tom, že kombinace Sony Android Concept ROM pro root mi přijde zajímavá. Jak se tento projekt líbil vám?

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA X“