Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Bude XPERIA XA nejlevnějším telefonem portfolia?

Moderátor: Moderátoři

od arborad
A CE1 furt nič :(
od verbatim
Nugát, dle mě, přijde tehdy, jakmile do prodeje vstoupí XA1, vlastně to tak bylo vždy.
od ales-r
Tak po měsíci čekání na CE1, pořád nic, tomu se říká podpora. Po roce, to možná dosane, nejnovější důležitou rok starou záplatu. Já tady tu politiku nechápu. Čekám na opravení chyby u budíku, kde je nastaven čas buzení na 20:30h, ale u zapínání a vypínání je zobrazován čas 8:30h, což je matoucí, pokud tento budík používáte jednou za měsíc.
od marokanec
Tato aktualizace je uvolněna 3 týdny. Já chápu, že každý chce aby byl jeho region uvolněn co nejdříve, ale technický to není možné. Někdy to trvá i dva měsíce. Nezbývá než čekat nebo si přehrát software na region, který bývá uvolněn mezi prvními (RU, DE). I TMobile CZ customizace je uvolněna.
od KatyC
Už mám 33.2.B.4.70 8)
od ales-r
Tak to jseš borec!
Já mám už dokonce 207!
Pokud nenapíšeš, jakou customizaci, má tvůj mobil, tak to nikomu nic neřekne, a tvá informace je kničemu.
Naposledy upravil(a) ales-r dne 20 bře 2017 20:08, celkem upraveno 1 x.
od ales-r
marokanec píše:Tato aktualizace je uvolněna 3 týdny. Já chápu, že každý chce aby byl jeho region uvolněn co nejdříve, ale technický to není možné. Někdy to trvá i dva měsíce. Nezbývá než čekat nebo si přehrát software na region, který bývá uvolněn mezi prvními (RU, DE). I TMobile CZ customizace je uvolněna.

No, uvolněn byl 21.2, dnes je 20.3, což je měsíc a že bych tam nahrál manželce místo CE1, TMobile CZ, tak to teda ne.
Proč bych to dělal, zaplatil jsem plnou částku, tak chci minimálně stejnou podporu jako operátoři.
Už mě ta podpora všech výrobců mobilních telefonů, začíná pěkně s. át, sám mám xperii SP, kde byla, když jsem telefon kupoval, slíbena aktualizace na kit-kat, nedorazil. A i ten váš poropagovaný Huawei, má haldu aktualizací, ale oficiáních je minimum a ještě je nodostanou všichni zákaznci. Syn má P8 lite 432 a ještě nedostal ani android 6, kdybych mu ho tam neoficiálně nenahrál, tak ho nebude mít ani za rok.
od marokanec
Na rovinu v této cenové relaci ani doufám neočekáváte, že bude aktualizace každý měsíc. V této třídě bych moc neočekával a slíbený Nugát od Sony je více něž byste dostal u konkurence. Pokud tedy neberu iphone ale to se bavíme o úplně jiné třídě.
od ales-r
Když narovinu tak narovinu, telefon nedělá hardware ale software, předpokládám, že když zakoupím značkový výrobek tak kněmu dostanu špičkovou podporu, protože jinak si můžu zakoupit za polovinu noname výrobek. Takže pokud tu podporu zákazník nedostane, tak proč by si měl připlácet za nic? Manželka má nový značkový telefon a poslední zabezpečení na úrovni 1 srpna 2016, je to podle vás v pořádku? podle mě ne! Tak se vás ptám, kde je ta špičková podpora?
Naposledy upravil(a) ales-r dne 20 bře 2017 22:15, celkem upraveno 1 x.
od Cikáda
Je to střední třída, nemůžeš čekat podporu jak u XZ. Navíc Sony je na tom stejně *nejlíp*, takže si klidně nadávej, ale pořád jsi na tom mohl být hůř.

Telefon dělá jak software, tak i hardware. Ty vzletné kecy si nech. Stejně tak jako ty o levnější konkurenci. XA nikdy neměla nejlepší poměr cena/výkon, což jsi musel vědět i při koupi. Je to zkrátka stylovka.

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk
od nohic
Přesně tak. Sony má nejlepší podporu fw od výrobce. Bohužel u střední třídy se holt čeká déle.