Originální nabíječka

Aneb zapomeňte na model Sony XPERIA Z5...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kodein
Typ zařízení: Xperia X Performance

Originální nabíječka

Příspěvek od kodein » 30 črc 2017 10:07

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat ohledně nabíječky dodávané k Xperia Performance, telefon je z 0 na 100% nabitý cca. za 20 až 45 minut. U předchozí Xperie z3c jsem několikrát použil jinou rychlonabijecku a odpálil jsem si na ni baterii. Telefon pak vydržel nabitý tak den. Baterie padala na nulu strašně rychle. Proto by mě zajímalo jestli nemůžu odpálit tímto způsobem nabíjení i X performance?
Xperia X Performance , 7.1.1 N, Unlock BT, Root

Tronn

Re: Originální nabíječka

Příspěvek od Tronn » 30 črc 2017 11:08

Z nuly na sto procent za 20 az 45 minut? Tak to ani nahodou.

Na 100% trva necele dve hodky. Nejrychleji se baterka dobiji pri nizsich procentech. Napriklad z 0 na 40/50%.To je pak treba za pul hodky. Pak se nabijeni zacne zpomalovat. Koncept rychlonabijeni neni delan tak aby se ti telefon nabil do 100% rychle. Ale hlavne kdyz potrebujes. Coz vetsinou potrebujes pri 20% nez treba pri 80%.

Jinak elektronika v telefonu si urcuje kolik si veme proudu. Tak se mi nezda ze by ti mohla nabijecka odpalit baterku. Samozrejme ze kdyz budes pouzivat rychlonabijeni 2x denne tak asi nevydrzi tolik jako jednou denne pomalu pres noc.

Autor tohoto vlákna
kodein
Typ zařízení: Xperia X Performance

Re: Originální nabíječka

Příspěvek od kodein » 30 črc 2017 16:28

Dobře, z nuly na 100% to netrva 20 minut, ale rekl bych ze do 1 hodiny je tel. nabity (nikdy jsem to nestopoval presne).....
Xperia X Performance , 7.1.1 N, Unlock BT, Root
Odpovědět

Zpět na „XPERIA X Performance“