Chytré řízení podsvícení a stamina

Aneb zapomeňte na model Sony XPERIA Z5...

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Kralik901

Chytré řízení podsvícení a stamina

Příspěvek od Kralik901 » 06 zář 2017 17:41

Ahoj XperiÁci jako první musím říct že jsem po třech zajímavých letech vyměnil Z1 za X Performance rozhodujíci pro mě byla cena + procak Drak 820 ka četl jsem že 820 a 821 jsou snad poslední s nefalšovanými kryo jádry 835 je prý již cortex :-D ten určo špatný není ale víte jak, přesněji četl jsem zde
http://diit.cz/clanek/qualcomm-snapdrag ... dra-od-arm , můžu říct že se Z1 jsem byl moc spokojený a neprasknout si po třetí displej asi i zůstanu ještě věrný
Ale teď už k tématu, vypozoroval jsem že když zapnu staminu a následně ji vypnu pokaždé musím znovu najet do menu a ručně zapnout chytré řízení podsvícení všimli jste si toho někdo také nebo to tak mám pouze já? Nejde o nic hrozného jen mě to zajímá ještě tedy dodám že mám verzi software ne CE1 nebo 3 ale IBE nějaký Karibik nevím moc jsem se vtom nestoural jediná pro mě jiná věc je že místo LTE telefon Píše 4G ale to důvod k přehrání softu určitě nebyl nicméně ta stamina no nevím to už bych asi uvažoval o starém dobrém flashtoolu jen jak říkám Hrabat se v softu na novým telefonu ztoho nemám dobrý pocit že zkušenosti vím že root jsem na starém provedl asi po roce a odemknuti bootloaderu se zálohou ta přišlo až když skončila podpora a přišel jakštakš funkční xda 7.1.2 :-D no nic děkuji že jste dočetli až sem a za každý postřeh moc díky ať nám ty xperky slouží :-)
HTC Wildfire ---> Xperia Mini (st15i) ---> Xperia Z1
Odpovědět

Zpět na „XPERIA X Performance“