Sony XPERIA XA Ultra rozbalení

Selfie fotoaparát v hlavní roli

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XA Ultra rozbalení

Příspěvek od Jozef Cmar » 16 zář 2016 00:02

Sony XPERIA XA Ultra se už několik týdnů prodává v České republice, telefon nyní už také dorazil do naší redakce. Na tento telefon jsem se moc těšil, ohromný šestipalcový displej totiž má svoje kouzlo a telefon na první pohled vypadá výborně. Zklamáním je ale pro mě obsah standardního balení, vzhledem k rozměrům telefonu bych uvítal kvalitní pouzdro. Nic dalšího ale naštěstí nechybí...

V základním balení tak najdete kromě samotného telefonu také sluchátka, nabíječku a propojovací datový kabel. Nechybí ani klasická sestava návodů a manuálů. Ale pouzdro tady z mého pohledu prostě chybí... Hmotnost modelu Sony XPERIA XA Ultra je přes 200 gramů a vzhledem k plastové konstrukci a rozměrnému displeji není nahodilé poškození vyloučené. Pokud se navíc podívám na cenu telefonu (aktuálně mírně přesahuje hranici 11 tisíc korun), pouzdro by klidně mohlo být součástí základního balení. Ale jinak mě telefon příjemně překvapil a zatím převažují pozitivní pocity. Ale ani tento telefon není dokonalý, na dvě citelné chyby vás upozorním v příštím týdnu. Jak se vám telefon líbí?

článek - http://www.xperia.cz/7-novinky/2798-son ... leni%CC%81

Sony XPERIA XA Ultra v bílém provedení můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xa-ultra-f3211-white

Obrázek
Obrázek

Tronn

Re: Sony XPERIA XA Ultra rozbalení

Příspěvek od Tronn » 16 zář 2016 07:15

Tak pouzdro v baleni nemuze byt zklamanim pac ho vetsina vyrobcu nedava. Respektive kdyz uz dava tak prave u nejakych levnych. Tam clovek oceni kazdou blbost. Prave u telefonu za 11tis. si bude clovek chtit vybrat pouzdro podle sebe a ktere se mu libi... ne to co mu vybere vyrobce :)

Telefon ma plastovou konstrukci? Nema ani ty kovove boky jako XA?

Kotoucak
Typ zařízení: Xperia X Performance

Příspěvek od Kotoucak » 16 zář 2016 09:54

Zase to pouzdro tam Sony nedalo :-) Ty pouzdra jsou prokletím Sony a tohoto fora:-) Naposledy byl v balení Sony Ericsson Xperia ARC, tak se asi nelze divit, že zase není.
XPERIA X Performance

Michal

Příspěvek od Michal » 16 zář 2016 17:55

no tak sony své telefony přeceňuje, škoda, za 11000 je drahý, to bych těch pár tisíc připlatil za appla

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 16 zář 2016 18:30

Jde mi o to, že takto velký telefon je náchylný na poškození. Kdyby tam byla obyčejná plastová vanička, tak to telefon uchrání do chvíle, kdy majitel koupí něco jiného.
Obrázek

skrble
Typ zařízení: BlackBerry KEYone 64

Příspěvek od skrble » 18 zář 2016 20:35

Kotoucak:

Já měl pouzdro u Xperie P, ale i to je už řada let... :)
ThinkPad user

Mobilní telefon bez pořádné baterie lze označit pouze za vylepšnou pevnou linku... Z1 Compact už ale mé nároky splňuje s přehledem.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA XA Ultra“