Sony XPERIA XA Ultra versus XPERIA Z3 Compact baterie

Selfie fotoaparát v hlavní roli

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XA Ultra versus XPERIA Z3 Compact baterie

Příspěvek od Jozef Cmar » 29 zář 2016 23:45

Na závěr týdne jsem si pro vás připravil ještě jedno méně tradiční srovnání, kde se ale v hlavní roli opět objeví model Sony XPERIA XA Ultra, novinka v portfoliu společnosti Sony Mobile. Proti němu nasadíme jeden z nejoblíbenějších telefonů, které kdy náš oblíbený výrobce uvedl na trh, konkrétně model XPERIA Z3 Compact. Jak si mohu dovolit srovnávat dva takto odlišné přístroje? Jednoduše, mají totiž stejnou kapacitu baterie.

Pokud trochu znáte portfolio společnosti Sony Mobile, tak vás poslední informace možná dost překvapí, vždyť rozdíl ve velikosti a hmotnosti obou telefonů je obrovský. Pěkně to ostatně myslím také ukazují fotografie níže, XPERIA Z3 Compact je proti modelu XPERIA XA Ultra skutečně drobným telefonem. Výrobce ale do nich přesto umístil stejně velké baterie... U modelu XPERIA Z3 Compact je to super, však je také výdrž tohoto přístroje na jedno nabití až extrémní. Ale XPERIA XA Ultra? Obrovský telefon se šestipalcovým displejem, navíc s velmi vysokou hmotností, která přesahuje hranici 200 gramů. Přesto telefon dostal velmi malou baterii a je logické, že výdrž na jedno nabití není žádná sláva. Je to marné, telefony Sony XPERIA jsou sice dobře odladěné, al fyzika se ošidit nedá. Navíc jsem si jistý, že místo by se v telefonu určitě našlo. Ale výrobce se jej pravděpodobně rozhodl využít jinak, na trh tedy dorazil obrovský telefon s velmi malou baterií. Napadá vás nějaký argument, proč výrobce použil baterii s tak nízkou kapacitou v modelu XPERIA XA Ultra? Určitě nejsem vševědoucí, třeba mi něco uniklo...

článek - http://www.xperia.cz/14-ostatni/2824-so ... ct-baterie

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA XA Ultra“