Sony XPERIA XA Ultra v bílém provedení

Selfie fotoaparát v hlavní roli

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XA Ultra v bílém provedení

Příspěvek od Jozef Cmar » 08 led 2017 23:18

Model Sony XPERIA XA Ultra jsem před mnoha měsíci testoval v bílém provedení, pak jsem ale na tento telefon úplně zapomněl. Vzpomněl jsem si na něj až při psaní článku o portfoliu společnosti Sony Mobile v roce 2016, dnes vám tedy přináším fotogalerii největšího telefonu Sony XPERIA v roce 2016. Škoda jen, že se ta velikost neprojevila více třeba na kapacitě baterie...

Pokud ale hodnotím konstrukci a design, jsem s telefonem spokojený. Tělo přístroje je velmi pevné a zpracování je kvalitní. Vzhledem k ceně si sice umím představit kovové provedení, ale s kvalitním plastem problém skutečně nemám. Kombinace bílé a stříbrné barvy navíc vypadá výborně, tato kombinace nezklame nikdy. Chválím také úzké rámečky po stranách displeje, díky tomu se podařilo zachovat rozumné rozměry. Uvidíme, jak se tento trend bude měnit v roce 2017 a jestli společnost Sony Mobile nabídne telefon s minimálními rámečky. Jak se vám líbí XPERIA XA Ultra? Najde se na našem fóru nějaký majitel tohoto přístroje?

Sony XPERIA XA Ultra můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xa-ultra-f3211-white

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

sheppi

Re: Sony XPERIA XA Ultra v bílém provedení

Příspěvek od sheppi » 10 led 2017 14:47

Krásný telefon, v bílé obzvlášť, ale ten HW je docela o ničem...kdyby to bylo na úrovni mého Xiaomi Redmi Note 3 Pro, tak jsem si před půl rokem koupil právě tuto Xperii
Siemens C55 -> Sony Ericsson J300i -> Sony Ericsson K550i -> Nokia 6303c -> Sony Ericsson Xperia Ray -> SONY Xperia M -> LG L9 II -> LG G2 -> LG G3 -> Xiaomi Redmi Note 3 Pro -> Xiaomi Redmi 4 Prime
Odpovědět

Zpět na „XPERIA XA Ultra“