Podpora modelu Sony XPERIA E5 je slabá

Nejlevnější XPERIA pro rok 2016?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Podpora modelu Sony XPERIA E5 je slabá

Příspěvek od Jozef Cmar » 14 črc 2017 09:24

Drtivá většina telefonů od společnosti Sony Mobile si užívá skutečně luxusní podporu, ostatně většina telefonů již nabízí Android 7.1.1 a také nejnovější červencové bezpečnostní záplaty operačního systému Android. Přesto se v loňském portfoliu jedná černá ovce dá najít a podle očekávání je to vůbec nejlevnější telefon v současném portfoliu. Na model Sony XPERIA E5 totiž výrobce zapomněl...

Hned na úvod ale drobné vysvětlení - u takto levného telefonu rozhodně neočekávám bezpečnostní aktualizace každý měsíc, podle mého by byly zbytečné. Myslím si ale, že jednou za čas je aktualizace vhodná, naposledy jsem ale nový firmware instaloval na začátku letošního roku. Ani to by mi možná ale nevadilo, mrzí mě spíše skutečnost, že telefon prostě nefunguje bezchybně a mohl by být rychlejší. Vývojáři od Sony Mobile jsou šikovní, takže by se telefon určitě dal posunout kousek kupředu. Po modelu XPERIA M4 Aqua jsem očekával telefon, který nabídne 16 GB interního úložiště a bezproblémový chod. Toho prvního jsem se dočkal, rychlostně ale XPERIA E5 na zmíněný model bohužel nestačí. Chápu, že pořád se bavíme o levném telefonu, jeho cena v posledních měsících navíc ještě klesla. Ale jedna výraznější aktualizace by mě potěšila. Jak to vidíte vy?

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E5“