Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Moderátor: Moderátoři

A já mezitím alespoň získal potvrzení, že získání sluchátek z předprodejové akce není žádnou překážkou k zapojení se i do této akce.
davidrie 21.12. píše:Taky jsem včera zkusil, prý budou komunikovat emajlem.
davidrie 14.01. píše:Včera volali ze sony, že sluchátka v pondělí přijdou.

Se mi líbí, že dělají něco jiného, než píšou.
Až se na mě dostane řada, tak jim snad nebude vadit, že jim to kvůli práci pravděpodobně nebudu moci zvednout.
Ne, nema fm radio. Naco? Ved su online radia ovela lepsie. Aspon pre mna. Fm radio v Xperiach ani v inych mobiloch som nikdy nepouzival tusim
Včera jsem četl myslím na GSM arena, že všechny nové modely Sony Xperia z roku 2016 se prodávají zhruba za polovinu startovací ceny v Indii. Dnes na xperiblogu se píše, že Xperia XZ se v USA na Amazonu prodává za 450 USD a to už taky není daleko od poloviční ceny. To asi není dobrá zpráva pro Sony, když telefony jsou na trhu něco přes půl roku. Na druhou stranu lze vysledovat dlouhodobý trend Xperií, že zákazník který nepožaduje mobil ihned po představení, tak může ušetřit velkou částku peněz. Získá kvalitní telefon s výbornou podporou za rozumnou cenu. Pokud ale vemu Xperie z CZ distribuce tak cena klesá velmi pomalu a rozdíl oproti EU distribuci je obrovský. Pro mě takový rozdíl je nepochopitelný. Jak to vidíte vy?
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19