Konstrukce modelu Sony XPERIA XZ spoléhá na ALKALEIDO

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Konstrukce modelu Sony XPERIA XZ spoléhá na ALKALEIDO

Příspěvek od Jozef Cmar » 09 led 2017 20:26

Konstrukce modelu Sony XPERIA XZ je výborná, to víme už dlouhou dobu. Až nyní ale výrobce prozradil více detailů o materiálu, ze kterého je telefon vyroben. Jedná se o ALKALEIDO a poprvé by tento materiál použit právě u současné vlajkové lodě společnosti Sony Mobile. Sám tento telefon vlastním a uznávám, že telefon vypadá skutečně výborně. Už méně ale rozumím tomu, proč výrobce tyto informace zveřejňuje až nyní...

Unikátní konstrukce je hodně zajímavá a jsem rád, že se výrobce nebojí inovací. V dnešní době je potřeba se odlišit od konkurence a kvalitní materiály mohou být správnou cestou. Sám jsem zvědav, jak se bude tento materiál uplatňovat v budoucnosti, autor údajně pracuje na dalším telefonu Sony XPERIA. Jednu věc ale vůbec nechápu - proč společnost Sony Mobile tyto informace publikuje nyní, na začátku roku 2017. Logickým datem by pro mě byl okamžik uvedení telefonu na trh, kdy je možné nadchnout zákazníky. Případně období přes Vánoci, kdy lidé vybírají nový telefon. Ale začátek roku podle mého je z marketingového pohledu krokem stranou. Jak to vnímáte vy? Jak hodnotíte ALKALEIDO u modelu Sony XPERIA XZ?

zdroj - http://blogs.sonymobile.com/2017/01/04/ ... alkaleido/

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

bulldozzer

Re: Konstrukce modelu Sony XPERIA XZ spoléhá na ALKALEIDO

Příspěvek od bulldozzer » 09 led 2017 20:38

Jestli je namysli ten matroš co má telefon na zádech, tak sice vypadá hezky, je i příjemný do ruky, ale extrémně měkký a náchylný na poškrábání.. Telefon si hyckam, když s ním jdu ven, mám ho v pouzdře. Přesto už má mikro škrábance na zádech.. U telefonu za 20tis bych čekal lepší ochranu.. U Z2 jsem se sklem po 2 letech žádný podobný problém nezaznamenal

Odesláno z Xperia XZ pomocí Tapatalk
Obrázek

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 09 led 2017 21:53

Telefon taky hýčkám a škrábance naštěstí nemám, ale vyčistit jej aby nebyly vidět otisky prstů...
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

bulldozzer

Příspěvek od bulldozzer » 09 led 2017 23:23

Jo ty otisky to je peklo, vyřešil jsem to tímhle, telefon neztrácí na kráse, jako v pouzdře "knizka", a zadek je chráněn

Obrázek

bulldozzer

Příspěvek od bulldozzer » 09 led 2017 23:25

Obrázek

Obrázek

ObrázekObrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA XZ“