Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Moderátor: Moderátoři

od boy1155
jeelen.23 píše:Tak zkušenosti ode mě

Sehnala jsem tvrzené sklo (plast), které kryje celý předek (3D).
+ prst po něm dobře klouže; přejetí přes zakřivení je fajn
- lapač otisků; sklo drží jen na okrajích, takže je tu možnost, že se pod něj může dostat voda, prach nebo jiné nečistoty přes výřezy na reproduktory, kameru a senzory; na kráse telefonu nepřidá

Dál jsem objednala ScreenShield fólii na displej - zatím mi leží v krabičce, ale pokryje celý předek telefonu a má doživotní záruku.

Odesláno z mého SGP621 pomocí Tapatalk

Mozes mi dat link na to 3D predne sklo? dakujem
od jeelen.23
Jak píše uživatel 'NicNebude' v úplně prvním příspěvku v diskuzi, na kterou jsem Vám poslala link, kde máte i fotku, jak sklo na displeji vypadá.
cituji: "EDIT: Po 24h používání radím NEKUPOVAT! Sice vypadá super, ochrání, ale na displeji jsou přilepené jen okraje, prostředek je ve vzduchu. Může se tak za něj dostat prach, vlhko a displej pak hůř reaguje na dotyk (je třeba víc tlačit)." - bohužel se s tímto postřehem musím nakonec ztotožnit, ale lepší variantu skla přes celý displej nelze čekat.
Možná bude lepší pořídit fólii, kterou ten samý uživatel vyzkoušel a přidal potřebné informace v tom samém příspěvku.

Odesláno z mého SGP621 pomocí Tapatalk
od NicNebude
Pokud máte zájem, jedno 3D sklo navíc mi zbylo. V současné době ho prodávám na bazoši za cenu nákladů. Pokud jste z Prahy a vyzvednete si ho na metru Háje, nechám ho i levněji.

Osobně doporučuji tu folii screenknight - je do krajů, vypadá dobře a zdá se i chrání.