Sony XPERIA X Compact obdržela únorovou bezpečnostní aktualizaci

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA X Compact obdržela únorovou bezpečnostní aktualizaci

Příspěvek od Jozef Cmar » 14 úno 2017 23:53

Podobně jako u jiných telefonů Sony XPERIA je podpora modelu XPERIA X Compact výborná. Před pár týdny jsem natočil video o aktualizaci, v rámci které telefonu obdržel lednové bezpečnostní záplaty. Pak jsem potřeboval vydat prioritně několik jiných článků a než jsem se dostal k nejnovějšímu kompaktnímu telefonu od společnosti Sony Mobile, dorazila další aktualizace, která tentokráte přinesla rovnou únorové záplaty.

Ačkoliv tedy ve videu níže mluvím o lednových bezpečnostních aktualizacích, aktuálně už jsou dostupné únorové. Sony XPERIA X Compact tedy z pohledu podpory patří k nejlepším telefonům na současném trhu a také v tomto případě očekávám, že výrobce pro tento přístroj brzy vydá oficiální Android 7.1.1 Nougat. Už stávají verze Androidu 7.0 Nougat ale funguje na sto procent a nemám k ní vůbec žádné výhrady. Ocenil bych snad jen menší počet předinstalovaných aplikací, to ale platí pro všechny současné telefony Sony XPERIA. Uvidíme, kam výrobce posune svoje telefony a uživatelské rozhraní za dva týdny na veletrhu MWC v Barceloně. Očekáváte příchod Androidu 7.1.1 Nougat do telefonů Sony XPERIA ještě v prvním čtvrtletí letošního roku? Jak jste spokojeni s modelem Sony XPERIA X Compact?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA X Compact“