Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení

Příspěvek od Jozef Cmar » 04 kvě 2017 23:58

Sony XPERIA XA1 je prvním telefonem z letošního portfolia společnosti Sony Mobile, který se oficiálně prodává na našem trhu. K dispozici je hned kvarteto barevných variant a my si j postupně představíme na našem webu XPERIA.cz, přičemž úplně na začátek zde máme růžové provedení. Nemusíte se al děsit nějakého agresivního zabarvení, jedná se o příjemný a decentní nádech, který nikoho neurazí.

Už v tomto článku ale musím zmínit, že ačkoliv Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení vypadá velmi dobře, volbou číslo jedna pro mě určitě není. Výrobce si ale hodně pohrál s designem a konstrukcí, výsledkem je pak skutečně líbivý přístroj v kvalitním těle, který si navíc s žádným konkurentem pravděpodobně nikdy nespletete. to není rozhodně na škodu, alespoň v dnešní době, kdy na trhu máme stovky různých mobilních telefonů s operačním systémem Android. Jak se vám telefon líbí?

Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xa1-g3121-pink

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

Slam074

Re: Sony XPERIA XA1 v růžovém provedení

Příspěvek od Slam074 » 29 črc 2017 08:08

Pořídil jsem ji drahé polovičce a ve skutečnosti vypadá o 1000% líp než na fotkách. Měl jsem trochu strach, jak přijme tu nezvyklou barvu, ale byla nadšená. Konečně telefon, který není černý, bílý, modrý a s houpacími zády. V rodině to je už pátá Xperia a zatím to vše byly dobré volby... :-)
Slam
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XA1“