Sony XPERIA XA1 v bílém provedení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XA1 v bílém provedení

Příspěvek od Jozef Cmar » 11 črc 2017 10:25

Sony XPERIA XA1 patří podle mého k nejkrásnějším telefonům letošního roku, navíc se nabízí v několika barevných variantách, každý si tedy může sám vybrat tu verzi, která se mu zalíbí nejvíce. Dnes se společně podíváme na bílou verzi tohoto přístroje a osobně si myslím, že má svoje kouzlo. Výrobce to ale možná s elegancí přehnal, zlatá verze mi přijde mnohem atraktivnější...

Pokud se ale omezíme na bílé telefony, tak XPERIA XA1 podle mého moc konkurence nemá. Už loňský model Sony XPERIA XA se mi velmi líbil, letošní model je ale podle mého ještě stylovější a líbivější. Jeho cena navíc v současnosti o pár stokorun klesla a to je rovněž dobrá informace. Také podpora ze strany výrobce je výborná, telefon před pár dny obdržel nejnovější bezpečnostní záplaty operačního systému Android. Sám jsem zvědav, jak oblíbený to bude přístroj. Jak se vám líbí bílá varianta?

Sony XPERIA XA1 v bílém provedení můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xa1-g3121-white

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

OK1MNB

Re: Sony XPERIA XA1 v bílém provedení

Příspěvek od OK1MNB » 09 srp 2017 08:21

Měl jsem x mini v černé barvě, x SP v bílé, huawei p 8 lite v bílé. Vypadaly perfektně. Teď jsem si objednal XA 1 v černé a jsem nadšený. Kupoval jsem trochu zajíce v pytli, protože naživo jsem ji neviděl, pouze na videích. Nebyl jsem z ní tak unešený (z jakékoliv barvy), ten tvar byl zvláštní. Ale včera mi došla a jsem nadšený. Opravdu se odlišuje od všech těch zakulacených. A systém jede jak z praku. Zatím naprostá spokojenost.
Siemens S6, C35, ME45, CX65, SE W810, Z710,C702, Xperia mini (4.0.4 AOSP lite, MIUI v5, Serenity , Viper 7, KK Legacy xperia, 2.3.4 rom xperia mini V2, xperia SP-white-fw.207_AU-root-CWM-LBL-xposed, Huawei p8 lite, Xperia XA1 black

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Sony XPERIA XA1 v bílém provedení

Příspěvek od verbatim » 09 srp 2017 09:01

Přesně tak, naživo je to velice elegantní telefon!

My máme v rodině růžovou variantu, která působí spíše jako měděná a nevadila by ani mně. Je nádherná a oleofobní vrstva na displeji je též moc fajn :wink:
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XA1“