Sony XPERIA L1 kapacita interního úložiště

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA L1 kapacita interního úložiště

Příspěvek od Jozef Cmar » 29 kvě 2017 23:22

Sony XPERIA L1 je (a pravděpodobně také zůstane) nejlevnějším telefonem v rámci letošního portfolia společnosti Sony Mobile. Jedná se o relativně levný telefon, který nabízí veliký displej s úhlopříčkou 5,5 palce, čtyřjádrový procesor Mediatek nebo operační systém Android Nougat. Vnitřní paměť má kapacitu 16 GB, kolik vám ale zůstane po aktualizaci všech předinstalovaných aplikací?

Po zkušenosti s modelem Sony XPERIA XA jsem se docela bál. Ten ještě oficiálně neobdržel Android 7.0 Nougat, už v případě Androidu 6.0 Marshmallow ale zabral operační systém a aktualizace předinstalovaných aplikací většinu interního úložiště. Přihlásil jsem se tedy do svého Google účtu v modlu Sony XPERIA L1 a aktualizoval všechny aplikace. Výsledek podle mého není špatný, v telefonu vám zůstane celých 8 GB prostoru a to je pěkná hodnota. Vždycky to může být lepší, ale já osobně toto číslo považuji za příjemné překvapení. Třeba se v budoucnosti situace ještě zlepší a společnost Sony Mobile začne do telefonu dávat méně aplikací. Jak se vám Sony XPERIA L1 líbí?

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA L1“