Sony XPERIA XZ Premium sklízí pozitivní ohlasy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Stanin

Re: Sony XPERIA XZ Premium sklízí pozitivní ohlasy

Příspěvek od Stanin » 19 kvě 2017 13:50

kiosk123 píše:Teraz už len dúfať že foto B nebude Xz Premium...dosť by ma to sklamalo
Tak je to B. Uz jsou vysledky. Za me zklamani.

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 19 kvě 2017 13:57

BakaSenpai píše:
verbatim píše:Myslím, že tento týpek JerryRigEverything nám pak poví (stran konstrukce), jak přesně to je.
Pak uz to bude jedno. Kdyz jsem viděl, jak pri jeho testu dopadla XZ.. Hrůza ..
Tak tam jde hlavně o to, že ukáže z jakých materiálů je telefon vyrobený - viz výše "dohady" o XZ Premium, jak moc je kovová. Viz zkouška konstrukce u XZ, kde je kovový - alkaleido - jen ten zadní díl.

Neříkám, že to je špatně, nic to nemění na tom, že XZ stále považuji za velmi elegantní telefon - zvláště v té stříbrné barvě a XZ Premium hodnotím ještě lépe.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

kiosk123
Typ zařízení: Sony Xperia Z3+

Příspěvek od kiosk123 » 19 kvě 2017 14:51

Stanin píše:
kiosk123 píše:Teraz už len dúfať že foto B nebude Xz Premium...dosť by ma to sklamalo
Takže ďalší telefón už Sony u mňa nebude...toto definitívne rozhodlo...Od vlajkovej lodi očakávam kvalitné snímky aj v noci...a tu to ani za bo*a nesú schopní spraviť..

bedanek

Příspěvek od bedanek » 19 kvě 2017 15:50

kiosk123 píše:
Stanin píše:
Takže ďalší telefón už Sony u mňa nebude...toto definitívne rozhodlo...Od vlajkovej lodi očakávam kvalitné snímky aj v noci...a tu to ani za bo*a nesú schopní spraviť..

Jestli tvrdíš že další Sony ne, kvůli výřezu okna kilometr daleko a další přednosti telefonu neberes v potaz , pak jsi přinejmenším zbrklý, nebo agent provokatér :D

Rash-182

Příspěvek od Rash-182 » 19 kvě 2017 15:54

A nebo je tady někdo klasický Sony zaslepenec, který nemá úctu k sobě, ani svým penězům.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Xperia X10 > Xperia Arc > Xperia P > Galaxy S4 > Nexus 5 > Xperia T2 Ultra > Xperia Z2 > Nexus 5X > ..?

viperman
Typ zařízení: Xperia Z3 Compact

Re: RE: Re: Sony XPERIA XZ Premium sklízí pozitivní ohlasy

Příspěvek od viperman » 19 kvě 2017 15:57

bedanek píše:
kiosk123 píše:
Stanin píše: Tak je to B. Uz jsou vysledky. Za me zklamani.

Jestli tvrdíš že další Sony ne, kvůli výřezu okna kilometr daleko a další přednosti telefonu neberes v potaz , pak jsi přinejmenším zbrklý, nebo agent provokatér :D
Tiež nechápem tie výrezy, to ako každu fotku bude každý zoomovat a riešiť každý detail? Mne osobne je to jedno. Do nejakého fotoalbumu papierového tie fotky budu furt super :) stále je to mobil primárne a nie fotoaparát...

Odoslané z F5121 pomocou Tapatalku
Xperia X + Xperia Z3 Compact + Xperia Z4 Tablet

kiosk123

Příspěvek od kiosk123 » 19 kvě 2017 16:24

U mňa už ten pohár pretiekol...Ja sám mám Sony, preto ma to ešte viac štve že "nemôžem" upgradovať...Ja som to skúmal dosť ako fotí XZ Premium, a celkovo už keď sa stmieva tak zas sú objekty olejomaľba...síce je to lepšie ako kedysi ale stále to tam je...A ja proste chcem kvalitu...a tú u Sony ohľadom fotiek nedostanem :( ...A akože nič v zlom ale keď ostatní sú schopní to spraviť do super detailov tak prečo by nemohol aj Sony? Tiež ešte neponúkol možnosť ukladania do RAW a uzávierku má len 1s.... To Sony mal byť tým ťahákom, tým najlepším čo by bol majster vo fotografovaní a ukázal ostatným že je najlepší...tak je len niekto kto nakecá žvásty do reklám a v skutočnosti je pravý opak...zamyslite sa nad sebou, či za tie peniaze vám to naozaj stojí za to, a či nieje niečo lepšie...
A nie, niesom zbrklý a ani provokatér...

Stanin

Příspěvek od Stanin » 19 kvě 2017 16:46

No, ještě pořád tu je možnost, že s tím redaktor neumí fotit :) Uvidíme. Musím zkusit sám.

kiosk123

Příspěvek od kiosk123 » 19 kvě 2017 16:52

Stanin píše:No, ještě pořád tu je možnost, že s tím redaktor neumí fotit :) Uvidíme. Musím zkusit sám.
Tak potom určite napíš ako na tom je.

BakaSenpai
Typ zařízení: iPhone

Příspěvek od BakaSenpai » 19 kvě 2017 17:01

Asi si tu predobjednávku jeste rozmyslim :D

bedanek

Příspěvek od bedanek » 19 kvě 2017 17:03

Já třeba koukám rád i na videa, která jsem natočil a téměř nikdy nemohl použít stativ. To zase neumí ta konkurence, která by to taky mohla umět ( za ty prachy). V tom je zase Sony už delší dobu :good:

kiosk123

Příspěvek od kiosk123 » 19 kvě 2017 17:07

bedanek píše:Já třeba koukám rád i na videa, která jsem natočil a téměř nikdy nemohl použít stativ. To zase neumí ta konkurence, která by to taky mohla umět ( za ty prachy). V tom je zase Sony už delší dobu :good:
V tom máš pravdu...ale už aj Pixel vie dobre natáčať videa a nemá OIS...Kebyže žijem v USA tak dám ich na súd za zavádzanie že tvrdia "najlepšie kamery v smartfónoch"...a píš si že v USA je všetko možné, takže by som ešte aj vyhral... šanca ako prinútiť Sony robiť niečo s ich debilným kamera softvérom by bola tá, že: 1.zákazníci by prestali kupovať ich zariadenia
2. zákazníci by podali petíciu alebo zaplnili fóra
3. podali sťažnosť za zavádzanie( reklamy ako najlepší fotaparát v smartfóne ktorý podá najlepšie snímky).

Niečo sa stým musí robiť, lebo táto situácia trvá už 5 rokov, a len my zákazníci to môžeme zmeniť.

jarsou
Typ zařízení: SGS6 edge

Příspěvek od jarsou » 20 kvě 2017 08:19

Velký srovnávací test:

phonearena.com/reviews/Sony-Xperia-XZ-Premium-Review_id4356

Foťák asi malinko horší než má nynější SGS6, video špička, baterka špičková, výstup zvuku slabý, jinak celkem ok....
Jednoznačně na S8+ po všech stránkách nemá. Uvidím, až to sám odzkouším a proti SG6 porovnám....

juanex

Příspěvek od juanex » 20 kvě 2017 09:14

Osobne som zvedavy na porovnavacie testy a realne fotky noveho HTC. Papierovo vyzera velmi zaujimavo a to aj z hladiska kvality zvuku (najma nahravaneho).
Spracovanim fotiek ale Sony nikoho asi neprekvapilo. Prekvapenie by bolo keby bol ten postprocesing podobny ako u konkurencie.

#mobile

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 20 kvě 2017 12:42

HTC se ke mně určitě dostane, takže bez problémů
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

juro.g1

Příspěvek od juro.g1 » 20 kvě 2017 15:31

kiosk123 píše:U mňa už ten pohár pretiekol...Ja sám mám Sony, preto ma to ešte viac štve že "nemôžem" upgradovať...Ja som to skúmal dosť ako fotí XZ Premium, a celkovo už keď sa stmieva tak zas sú objekty olejomaľba...síce je to lepšie ako kedysi ale stále to tam je...A ja proste chcem kvalitu...a tú u Sony ohľadom fotiek nedostanem :( ...A akože nič v zlom ale keď ostatní sú schopní to spraviť do super detailov tak prečo by nemohol aj Sony? Tiež ešte neponúkol možnosť ukladania do RAW a uzávierku má len 1s.... To Sony mal byť tým ťahákom, tým najlepším čo by bol majster vo fotografovaní a ukázal ostatným že je najlepší...tak je len niekto kto nakecá žvásty do reklám a v skutočnosti je pravý opak...zamyslite sa nad sebou, či za tie peniaze vám to naozaj stojí za to, a či nieje niečo lepšie...
A nie, niesom zbrklý a ani provokatér...
S tymto sa neda, ako plne suhlasit :good: :good: :good:

Tiez som dlhodoby fanda Sony, ale Xperia je u mna posledna XZtko. Zato TV a kamery maju very good.
Mobil: Samsung Galaxy S8 + EF-NG950P + EP-WG95BB + DeX Station
Sony Xperia XZ + SCSF 10, Xperia Z5c, Xperia Z3
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 wifi + EF-BT820,
Huawei Mediapad M2 Premium
Ntb: MSI Apache PRO Gaming 17, Acer Predator 17 X 4K
ASUS ROG, G751JY - T7305T - ( PREDANE )

BakaSenpai

Příspěvek od BakaSenpai » 20 kvě 2017 16:00

XZP bude ma prvni Xperia :D Ted nevim, jestli do toho mam vubec jit, kdyz to tu čtu :D

bedanek

Příspěvek od bedanek » 20 kvě 2017 16:18

BakaSenpai píše:XZP bude ma prvni Xperia :D Ted nevim, jestli do toho mam vubec jit, kdyz to tu čtu :D
Tak jestli se tak moc bojíš těch fotek,
můžeš klidně zrušit předobjednávku a koupit si o 4000 dražší Samsung, popř jablko. Ale zase za ty 4000 koupíš kompakt který bude fotit líp než ten Samsung :D Škoda že nedělá nikdo foťáky s funkcí telefonování :lol: to by zas mělo sony určitě větší šum na pozadí hovoru :Yahoo!:

BakaSenpai

Příspěvek od BakaSenpai » 20 kvě 2017 16:30

Tak ja momentálně jedu na iOS. Mam iP 6s plus :D ale chci zkusit android. :D

Jeste neni na trhu, tak asi nema cenu házet flintu do žita :D

Mne jde hlavně o to, ze chci fotit momentky. Nechci s sebou někde tahat kompakt.

bedanek

Příspěvek od bedanek » 20 kvě 2017 16:36

6S+ má tchyně ( ze začátku jsem ji na tom učil) kdyby tam byl android místo IOS tak bych ho bral :D
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“