Sony XPERIA XZ Premium sklízí pozitivní ohlasy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

SHARKEZ
Facebook profil: https://www.facebook.com/michael.pajzinka
Typ zařízení: XPERIA X

Re: Sony XPERIA XZ Premium sklízí pozitivní ohlasy

Příspěvek od SHARKEZ » 06 čer 2017 20:46

citam vela "hate" komentov voci znacke sony...

nerozumiem ...

- ak preferuje niekto inu znacku, naco sem vobec chodi?
- ak sa im nepacia mobily od sony, naco sem chodia?
- nepaci sa im politika sony, vypustenie telefonov, marketing, atd... naco sem chodia?
- neplanuje si niekto kupit tento telefon, konkretne XZ Premium, ale bude to hejtovat?

otazka znie, ze tu niekto bude trepat dve na tri, co si tym clovek pomoze? Ak ma niekto samsung a bude tu hejtovat, co tym ziska? poskodi znacke sony? prilepsi znacke samsung? bude mat lepsi pocit, ze ma samsung? resp. si bude mysliet, ze je niekto viac ako iny clovek, co ma hocico okrem samsungu? stale nechapem...

aj tak si kazdy sam oblubi znacku, aku chce... kazdy si sam za seba vyberie, co bude chciet, kazdemu sa bude pacit, co sam uzna za vhodne podla vkusu, kazdemu bude nieco vyhovovat, co sam bude vyzadovat od daneho produktu...

nechapem tym hejtom... ale pisalkov bolo vzdy mnoho... zdravy rozum ZBOHOM...

kazdy tu uraza majitelov sony, lebo uz ked hejtujem znacku sony, nasieram majitelov... to iste by bolo, ak by to bolo opacne...

to ako fakt tu mam citat s prepacenim taketo keketiny?

ked chcem sony xz premium, pockam si nan, a vobec ma netankuje, kedy vyjde... to co su za argumenty... ako keby mal prist o rok...
ked citam komentare, aky je ten telefon skaredy, hlupy, nefoti dobre, nema dobre funkcie... ty kokos... vieme, ze ho nechces, kup si od konkurencie a odpal na forum k nej!

dufam, ze tu uz nebudem citat stupidnosti... otras...

problemy 15 rocnych chlapcov...
Naposledy upravil(a) SHARKEZ dne 06 čer 2017 20:48, celkem upraveno 1 x.
SONY XPERIA X white

Milos78

Příspěvek od Milos78 » 06 čer 2017 20:48

Tronn:odbornu pomoc si najdi ty,a nauc sa neutocit na nazor druheho . Ty nicko :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Nereaguj uz na moje komenty, maj tu chrápu zatvorenú

edit:

Sharkez: ty len zabudas na nieco,a vytrhavas veci z kontextu, preco by niekto kto si dovolil skritizovat vyropbcu nemal chodit na forum? To kde si videl? To myslis vazne? Ze treba iba pisat pekne veci o mobiloch??? Uff to chces ? Ty mas ake pravo niekoho delit na dobreho a zleho fanusika Sony??????? ako ja mozem byt fans Sony,ale preco by si mi mal zakazovat ajj kritizovat? Toto bolo dakedy,ked ludia mali ruzove okuliare a bili sa za znacku. Dnes ? Sa zobud.
Preco by mal nejaky chytrý Nicko upozornovat druhych na svoj nazor,ved ked vidim ze niekto nieco skritizuje, tak je to moja vec,co niekoho opravnuje upozornovat druyheho na nazor? To kde sme?? Takych tupcov vidno denno denne na facebooku,na forach mobilenet, mobilmania,kde sa hadaju a navazaju sa do druhych. Nevyjadruju sa k teme, ale maju potrebu urazat. :shock:
Naposledy upravil(a) Milos78 dne 06 čer 2017 20:57, celkem upraveno 1 x.
Xperia Z5 black 32.3.A.2.33 (android 7.0)

Tronn

Příspěvek od Tronn » 06 čer 2017 20:55

A ty si zkus najit neco noveho...papouskovat umi kazdej trouba :D

Z druheho soudku:
Taky moc nechapu nektere Samsung fans/hatery(nebo jine).Porad si tu otviraji hubu jak pro Samsung neni Sony zadna konkurence...ale furt zde musi lozit a hledat kazdej kousek spiny. Zajimave...proc nejdou na Huafan nebo iPhone forum? To je prece pro ne ta jedina konkurence, ne? :unknown:
Nejspis zavist :D

Cikáda

Re: RE: Re: Sony XPERIA XZ Premium sklízí pozitivní ohlasy

Příspěvek od Cikáda » 06 čer 2017 20:55

kiosk123 píše:díky za vysvetlenie....a potom tie 1000fps profi kamery majú viac pamäte že dokážu dlhšie nahrávať 1000fps video?
Moc ty profi kamery prozkoumaný nemám, ale obecně to tipuju na větší/širší sběrnici (můžeš si to představit jako "širší silnici" mezi čipem a pamětí - prostě těch dat proteče víc) a rychlejší úložiště (profi kamery mají něco jako SSD disky pro ukládání videa (buffer přímo na čipu asi bude řešen jinak - jestli tam vůbec je - nevím).

A jde taky o to, že "profi kamery" mají i speciální hardware, specializovaný na práci s multimediálními soubory a tak. V tomto musí být telefony mnohem univerzálnější.

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk

SHARKEZ

Příspěvek od SHARKEZ » 06 čer 2017 21:01

Milos, kritika nieje zakazana. Ale ty nic ine nepises, len sami hejt... kedy mobil vyjde, kedy toto, kedy tamto...

jednoducho pochop, kto chce ten mobil, si ho jednoducho kupi, a na tvoj nazor sa vyserie

a za druhe, ked ja kliknem na forum, a vidim nove prispevky, rad sa nieco aj docitam... a nie toto... tak pochop, ze tieto detske vojny "kto dalej dosika" tu nikoho nebavi citat...

a ked nemas na co ine utracat svoj drahocenny cas, nadalej tu vypisuj hluposti

nememu ani vlastna mat nerozumie, uz sa mi hnusi toto forum
SONY XPERIA X white

Cikáda

Příspěvek od Cikáda » 06 čer 2017 21:22

@Milos78 - možná by bylo příště lepší, kdyby sis osvěžil paměť, předtím než začneš tvrdit, že to Sony na trh vždycky trvá :)

@Sharkez - kritika jak koho tu není zakázaná ;) někteří nesnesou ani upozornění na chybu v článku a mažou ti komentáře

------

Jinak dneska spousta eshopů propagovala příchod XZP na trh, přičemž ohlasy "z lidu" mi přišly celkem pozitivní (až na pár expertů s rámečkama, ale co už), tak jsem zvědav na prodeje. :)

Odesláno z mého F8131 pomocí Tapatalk

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 06 čer 2017 21:30

Též jsem na to zvědavý, snad ty prodeje povyskočí.

A pak taky na dojmy zdejších, kteří objednali.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

vitvalecka
Typ zařízení: Sony Xperia Z3 Dual

Příspěvek od vitvalecka » 06 čer 2017 21:48

@kiosk123 Není to sice úplně odpověď na tvůj dotaz, ale z hlavy bych doporučil tohle video: https://youtu.be/y9sriE5VMQc

@Milos78
Milos78 píše:vytvalecka- No treba pozriet na vsetky modely,aj tie pred zoznamom. A nic to nemeni na tom ze tu stale neni posledny model
Prosím, nekomol mi jméno (potažmo nick)! Ctrl+C & Ctrl+V není až tak těžké.
Až budu mít čas, milerád udělám kompletní soupis za celou historii samostatného Sony Mobile. Protože se tu řešily "únorové" TOP modely, vypisoval jsem jenom ty. Pouze se snažím upozornit na nesrovnalosti v argumentaci.
Jinak chyba, XZ Premium dnes naskladnili prodejci a u některých už zítra dostanou lidé předobjednávkové kusy. Takže ano, mění. XZ Premium už tu je. :)
Moje kousky: SE T300 -> Nokia 3310 -> SE K750i -> SE C510i -> Xperia S -> Xperia SP -> Xperia Z1 -> Xperia Z3 Dual
Domácí ZOO: Nokia 3310 - SE T300 - SE T610 - SE K510i - SE K700i - SE K750i - SE K770i - SE K800i - SE C510i - SE W200i - Xperia X10i - Xperia mini pro - Xperia Arc S - Xperia U - Xperia S - Xperia SP - Xperia T - Xperia Z1 - Xperia Z1 Compact - Xperia E1 - Xperia Z3 Compact - Huawei P8 Lite - Xperia Z3 Dual - Xperia Z5 Dual

BakaSenpai
Typ zařízení: iPhone

Příspěvek od BakaSenpai » 06 čer 2017 21:53

Tak je vidět, že je o XZP velký zájem nebo dostali prodejci hodně málo kusů. Většina e-shopů, které XZP naskladnili už opět píšou, že je dostupnost "neznámá".

Milos78

Příspěvek od Milos78 » 06 čer 2017 23:30

@Milos78
Milos78 píše:vytvalecka- Takže ano, mění. XZ Premium už tu je. :)
[/quote] :lol: :lol: Vytvalecka- ano uz tu je? No chvalabohu , zachvilu je tu jesen. Tak si napis do zoznamu dalsi mobilkktory prisiel rýchlo. Ved co vy chcete?ved Premium uz naskladnuju. Hotova komedia .:D
Xperia Z5 black 32.3.A.2.33 (android 7.0)

vitvalecka
Typ zařízení: Sony Xperia Z3 Dual

Příspěvek od vitvalecka » 07 čer 2017 00:06

@Milos78
Co chci já? Aby telefon byl v "přiměřené době" od představení na trhu! Z "toho mého seznamu" to tak prakticky u všech telefonů kromě X Performance nebo XZ Premium bylo.

Ano, možná tě to překvapí, ale taky se mi hodně nelíbí, že XZ Premium byla představená koncem února a na trh jde skoro až v půlce června. Štve mě to, protože by Sony mělo mít na víc! Ostatně to, že má Sony na víc, už před pár lety dokázala Xperia Z2. O to horší podle mě podobné situace jsou!

Na rozdíl od jiných tu ale nerozjíždím "desetistránkový" flame/hate a místo toho se snažím diskutovat alespoň konstruktivně.
Moje kousky: SE T300 -> Nokia 3310 -> SE K750i -> SE C510i -> Xperia S -> Xperia SP -> Xperia Z1 -> Xperia Z3 Dual
Domácí ZOO: Nokia 3310 - SE T300 - SE T610 - SE K510i - SE K700i - SE K750i - SE K770i - SE K800i - SE C510i - SE W200i - Xperia X10i - Xperia mini pro - Xperia Arc S - Xperia U - Xperia S - Xperia SP - Xperia T - Xperia Z1 - Xperia Z1 Compact - Xperia E1 - Xperia Z3 Compact - Huawei P8 Lite - Xperia Z3 Dual - Xperia Z5 Dual

Kiwi1
Typ zařízení: Xperia XZ Premium

Příspěvek od Kiwi1 » 07 čer 2017 05:23

Sice mimo téma ale: mě přijde že nejde ani tak o flame/hate, ale o trolování. Prostě to ty dotyčné baví a čím víc na ně budete reagovat, tím víc budou trolovat...
T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 a Spiro -> Mini -> T -> Z3 Compact -> XZ Premium

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 07 čer 2017 08:20

Jelikož mi dnes telefon přijde, tak konečně budu moci sem přidávat reálné dojmy a podobné to jistě bude u mnoha dalších...
Obrázek

jarsou
Typ zařízení: SGS6 edge

Příspěvek od jarsou » 07 čer 2017 08:43

Tak pak na to udělej zvláštní diskusi, ať se to s těmito hádkami neplete...

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 07 čer 2017 09:06

Určitě, počítám s tím, jakmile telefon dorazí a udělám pár fotografií
Obrázek

marokanec

Příspěvek od marokanec » 28 čer 2017 15:18

Další zajímavé srovnání fotočipů s IP7+ a s HTC U 11. Tady dopadla Xperia XZ Premium dobře i proto, že se nefotilo za tmy.
http://www.gsmarena.com/iphone7plus_htc ... w-1625.php
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

David Rajtr
Typ zařízení: Xperia XZ

Příspěvek od David Rajtr » 28 čer 2017 19:07

Z těch třech jsou si U11 a XZP celkem rovny ale iP7 Plus je takový vybledlý. Každopádně i s XZP se dají udělat dobré noční snímky ale chce si to s tím trošku pohrát.
Xperia X, Xperia XZ, Xperia XZ Premium, Xperia Z3 Tablet Compact

SHARKEZ

Příspěvek od SHARKEZ » 02 črc 2017 09:12

SONY XPERIA X white

kiosk123
Typ zařízení: Sony Xperia Z3+

Příspěvek od kiosk123 » 02 črc 2017 09:59

Takže na touchit ohodnotili Xz Premium že fotí špičkovo a hlavne ze post procesing je lepší ako tomu bolo niekedy.
Osobne si myslím, že s príchodom XZ1 budú tie fotky o stupeň zase lepšie a to hlavne v tme, kde podľa špekulácií má XZ1 robiť lepšie nočné snímky.
Vyzerá to tak, že pri Sony ostanem a k inej značke neprejdem. Už len z toho dôvodu, že podporu majú najlepšiu hneď po Pixeloch(moja Z3+ dostalo 7.1.1 čo má prekvapilo) , kde ani na staršie zariadenia nezabúdajú,fotoaparát sa už dá zrovnať s konkurenciou a celkovo prostredie Sony je taká moja "srdcovka", ich aplikácie a všetko by mi zrejme dosť chýbalo.

Mirek_M2

Příspěvek od Mirek_M2 » 02 črc 2017 10:08

Kiosk123 - mám to úplně stejně ;-)

Odesláno z mého E6653 pomocí Tapatalk
Xperia Z5
xperia M2
xperia SOLA
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“