Skinzone do svého portfolia zařadil model XPERIA XZ Premium

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Skinzone do svého portfolia zařadil model XPERIA XZ Premium

Příspěvek od Jozef Cmar » 06 črc 2017 12:32

Sony XPERIA XZ Premium je velmi krásný mobilní telefon, pokud se ale podíváte na zadní stranu přístroje, nadšení opadne. Zadní strana je totiž skutečným magnetem pro vaše otisky prstů, přičemž design přístroje už po tomto vylepšení tak povedený není. Sám stál zvažuji pořízení ochranného pouzdra, můj problém ale zatím vyřešila společnost Skinzone, která do svého portfolia zařadila právě nejnovější vlajkovou loď společnosti Sony Mobile. Na telefonu už tak mám nalepenou ochrannou samolepku...

Někdo samozřejmě může namítnout, že zvolené řešení není ideální a kazí vzhled modelu Sony XPERIA XZ Premium. To je částečně pravda, ale otisky prstů mi osobně vadí mnohem více, takže nyní jsem spokojenější. Samolepka od Skinzone chrání telefon výborně a přežij také méně šetrné zacházení. Zvažuji ale, že si nakonec pořídím samolepku s jiným motivem, na modelu XPERIA XA mám ještě stále motiv Black Carbon a vypadá skvěle. Ale teď už s rozhodováním nemusím spěchat, protože telefon už chráněný je. Jak se vám toto řešení líbí? Pořídíte si tento druh ochrany pro model XPERIA XZ Premium? Jaký motiv byste zvolili vy?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Chcete podpořit náš web XPERIA.cz? http://www.xperia.cz/ostatni/1633-donat ... porite-nas

Líbí se vám krásný widget na mém telefonu? Stáhněte si Motorola Command Center.

jarsou
Typ zařízení: SGS6 edge

Re: Skinzone do svého portfolia zařadil model XPERIA XZ Premium

Příspěvek od jarsou » 07 črc 2017 07:00

Já po zkušenostech s flipovým pouzdrem u SG6 jsem si originální hned pořídil a nemohu si je vynachválit. Nejen že telefon chrání a stará se o vypínání displeje, ale krásně slouží i jako stojánek při sledování televize či videa....

Honza7521

Příspěvek od Honza7521 » 07 črc 2017 11:27

Také jsem o tom přemýšlel, teď mám tvrzené sklo, Možná někdy později. S těmi otisky se hold člověk musí smířit, jinak by si takový mobil člověk nekoupil. A to mám stříbrnou verzi.

denkem
Typ zařízení: Xperia XZ Premium

Příspěvek od denkem » 07 črc 2017 19:47

Honza7521 píše:
07 črc 2017 11:27
Také jsem o tom přemýšlel, teď mám tvrzené sklo, Možná někdy později. S těmi otisky se hold člověk musí smířit, jinak by si takový mobil člověk nekoupil. A to mám stříbrnou verzi.
Ake mas tvrdene sklo? Ja som bral jedine, ktore mali v smarty a aj to iba predne (nesedi dobre, ale to som vedel, na tych par tyzdnov je fajn).

Honza7521

Příspěvek od Honza7521 » 07 črc 2017 22:14

denkem píše:
07 črc 2017 19:47
Honza7521 píše:
07 črc 2017 11:27
Ake mas tvrdene sklo? Ja som bral jedine, ktore mali v smarty a aj to iba predne (nesedi dobre, ale to som vedel, na tych par tyzdnov je fajn).
www.kinkato.cz
https://www.kinkato.cz/search-engine.ht ... ledatjak=2
Zde si můžeš vydrat. Pravdou je, že to sklo je mírně užší. Jinak svou práci plní.

denkem
Typ zařízení: Xperia XZ Premium

Příspěvek od denkem » 08 črc 2017 09:40

www.kinkato.cz
https://www.kinkato.cz/search-engine.ht ... ledatjak=2
Zde si můžeš vydrat. Pravdou je, že to sklo je mírně užší. Jinak svou práci plní.
Diky. Myslel som, ze sa Ti podarilo kupit full body (a dobre padnuce). Ja cakam na toto predne sklo: http://www.mobilefun.co.uk/muvit-temper ... p64165.htm

Honza7521

Příspěvek od Honza7521 » 08 črc 2017 12:39

Nic jiného nebylo. Za půl roku bych koupil nové.
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“