Přidáváme modelu Sony XPERIA XZ Premium více XPERIA aplikací

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Přidáváme modelu Sony XPERIA XZ Premium více XPERIA aplikací

Příspěvek od Jozef Cmar » 14 srp 2017 08:25

Sony XPERIA XZ Premium zůstává vlajkovou lodí společnosti Sony Mobile, už od loňského roku ale platí, že nové telefony Sony XPERIA nabízí méně XPERIA aplikací než v minulosti. Sám jsem velmi zvědav, jak se tento trend projeví v roce 2018. Pokud by ale pokračoval, pak by toho od společnosti Sony Mobile v našich telefonech moc nezůstalo. Naštěstí si chybějící aplikace můžete nainstalovat ručně a výsledek je výborný.

Defaultní aplikace od společnost Sony Mobile považuji za velmi kvalitní, sám ostatně některé používám také na telefonech konkurence a v mém okolí nejsem s tímto přístupem jediný. V nových mobilních telefonech Sony XPERIA ale počet těchto aplikací vytrvale klesá, v telefonech tak nenajdete třeba XPERIA klávesnici, XPERIA kalendář nebo XPERIA zprávy. Platí to také pro model Sony XPERIA XZ Premium, naštěstí si ale stále můžete tyto aplikace stáhnout ručně a nainstalovat do svého telefonu. Váš telefon tak můžete používat s větším množstvím XPERIA aplikací a mně osobně toto řešení rozhodně vyhovuje. Jak se líbí vám? Myslíte si, že výrobce v roce 2018 sáhne k dalším podobným změnám v uživatelském rozhraní?

zdroj - https://forum.xda-developers.com/crossd ... m-t3263403

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Martin2100

Re: Přidáváme modelu Sony XPERIA XZ Premium více XPERIA aplikací

Příspěvek od Martin2100 » 14 srp 2017 10:01

V tomto ohledu byla podle mne nejvyváženější Z5, kdy Sony aplikací nebylo moc a byly v něm hlavně ty užitečné. Třeba klávesnici Xperia jsem nikdy nepoužíval, tak mi neschází.
NMT: Nokia MD59 (4,5kg)
GSM klasika: Dancall HP 2711/SONY CM-DX 1000/Sony J5/Nokia 6310i/SE T630i/SE W800i/SE K790i
Android:SE Xperia X8/Samsung Galaxy Ace/SE Xperia mini/Sony Xperia S/Samsung Galaxy SIII/Sony Xperia Z2/Sony Xperia Z5/Xperia Z3 Tablet Compact + Xperia XZ Premium

audinak

Re: Přidáváme modelu Sony XPERIA XZ Premium více XPERIA aplikací

Příspěvek od audinak » 19 zář 2017 12:19

Ahoj, chtěl jsem se zeptat ohledně widgetu na fotky, stáhnul jsem si ze stránek soubor - nainstaloval a ve widgetech ho nemůžu najít.
Nemáte někdo zkušenost???
Předem děkuji :)
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“