Obal Kisswill pro Sony XPERIA XZ Premium

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Obal Kisswill pro Sony XPERIA XZ Premium

Příspěvek od Jozef Cmar » 18 srp 2017 11:14

Dostatek příslušenství pro jednotlivé mobilní telefony Sony XPERIA není vždy samozřejmostí, se situací u společnost Apple se množství doplňků srovnat zkrátka nedá. Naštěstí se ale také pro nové telefony objevuje dostatečný počet originálních doplňků. Pro současnou vlajkovou loď je k dispozici kvalitní originální pouzdro, já jsem už ale před dvěma měsíci zvolil jednoduchý obal Kisswill a slouží výborně.

Telefon se do pouzdra umisťuje snadno, stejně tak jeho vyjmutí je velmi rychlé. Zároveň ale výborně chrání boky a zadní část telefonu, přičemž především o zmíněnou zadní stranu mi šlo především. Jednotlivé ovládací prvky jsou stále dobře dostupné, chvíli jsem si ale musel zvykat na čtečku otisků prstů. Přestože je obal velmi tenký, přístup k tomuto ovládacímu prvku mi v obalu nepřijde stoprocentní a musel jsem si zvykat. Ale není to problém, po několika týdnech už jsem si na toto řešení zvykl. Telefon z pouzdra vytahuji jen minimálně, stále ale váhám, že koupím originální flipové pouzdro. Pokud ale chcete ochranu modelu Sony XPERIA XZ Premium vyřešit levně a kvalitně, obal Kisswill doporučím. Jak se vám pouzdro líbí?

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Tronn

Re: Obal Kisswill pro Sony XPERIA XZ Premium

Příspěvek od Tronn » 18 srp 2017 11:22

Kisswill ze je tenkej?
Tyhle casto doporucuju lidem co chteji aby telefon neco vydrzel pri padu. Ale teda zas tak peknej neni.
Pro lidi co chteji fakt stylovej a tenkej silikon tak Nillkin za podobny penize.

Jinak od Kisswilu hlavne nedoporucuju tvrzeny skla. Kvalitou sou na stejne urovni jako sklo z ciny za 20kc.Oleofobni vrstva fakt mizerna

beck5

Re: Obal Kisswill pro Sony XPERIA XZ Premium

Příspěvek od beck5 » 18 srp 2017 21:25

No možno pre niekoho kto sedí v kancelárii tak je to možno ok, ale keď máš trocha aj zaspinene ruky tak ta čítačka je v tomto puzdre nepouzitelna. Takže za mňa veľké nie. Používam originál a podľa je Best, až na tú cenu. Ale ak máš na opicu tak musíš mať aj na banány :P
8) XZ prémium
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“