Sony XPERIA XZ Premium nabízí HDR v rámci Netflix

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XZ Premium nabízí HDR v rámci Netflix

Příspěvek od Jozef Cmar » 03 říj 2017 13:00

Sony XPERIA XZ Premium má jeden z nejlepších displejů na současném trhu a v oblasti rozlišení jí nemůže přímo konkurovat žádný jiný telefon na trhu (ačkoliv vlajkové lodě od konkurence už také nemají zrovna nízké rozlišení). Postupně navíc přibývají možnosti, jak můžete tento 4K HDR displej naplno využít. Před pár týdny byla aplikace Netflix aktualizována a nově podporuje HDR v modelu Sony XPERIA XZ Premium.

Osobně už model Sony XPERIA XZ Premium nevlastním a aplikaci Netflix jsem nikdy nepoužil, přesto považuji za plus do budoucnosti, pokud se objevuje více kvalitního obsahu, který dokáže naplno využít možnosti současných moderních mobilních telefonů. Jejich výkon je totiž obrovský a funkce se neustále posouvají kupředu. Sám se už skutečně moc těším na rok 2018 a novinky ve světě mobilních telefonů. Ještě předtím se ale těším na osobní zkušenost s modely iPhone X a Huawei Mate 10 Pro. Sony XPERIA XZ1 je velmi dobrá, Saumsung Galaxy S8 mě moc nezaujal, HTC U11 by ke mně mělo dorazit už brzy. V letošním roce výrobci skutečně produkují hodně zajímavé přístroje. Jak hodnotíte využitelnost 4K HDR displeje v modelu Sony XPERIA XZ Premium?

Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ Premium“