Představení členů týmu

Návrhy, postřehy, vylepšení

Moderátor: Moderátoři

Ondřej_Lóška

Představení členů týmu

Příspěvekod Ondřej_Lóška » 07 kvě 2017 16:39

Administrátoři

Jozef Cmar
Jsem zakladatelem redakce xperia.cz a fóra Xperia.cz. S mobilními telefony jsem se poprvé pořádně setkal vlastně náhodou, bylo to díky (dnes již legendárnímu) webu SEMania.cz, který se věnoval telefonům Sony Ericsson. Pak už byl jen krůček do externí redakce webu Mobilmania.cz a přišly první články v časopise Mobility. Před rokem jsem začal pracovat jako Ambassador společnosti Huawei, mobilní telefony jsou tedy neustále nedílnou součástí mého života.

Ondřej Lóška
Jsem nový administrátor fóra xperia.cz. Zajímám se všechny možné moderní technologie nejvíce o Android, kde kompiluji ROMky a vytvářím android aplikace. Rád vytvářím nové úpravy pro operační systém android a rád testuji všemožné novinky a podobně.

TomasARN
S telefony Sony Ericsson jsem začal za časů SE T10, od té doby jsem vystřídal víc než desítku telefonů této značky a jsem jejich fanouškem, proto budu pokračovat v této značce. Už v té době jsem zkoušel různé ROMky na telefon SE K xxx. Před 3 lety jsem objevil toto fórum, kde jsem se stal po čase moderátor a v současné době i druhý administrátor.

Admin

Moderátoři

pcpepik
Nadšenec do techniky a informačních a komunikačních technologií všeho druhu.
Fanouškem telefonů Sony Ericsson potažmo Sony jsem co má paměť sahá. První setkání s Xperiemi však proběhlo až krátce po vydání SE Xperia Mini Pro. Zde také započalo mé dobrodružství s operačním systémem Android. Pořízením Xperie Z1 Compact jsem své zkušenosti začal zúročovat a dodnes rád zdejším členům pomáhám v řešení problémů s jejich chytrými miláčky.

Informace budou doplněny.
Pokud se Vám líbí má práce zde na fóru,můžete mi poslat donate.

Zpět na „O fóru“