Sony XPERIA XA1 Ultra v bílém provedení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XA1 Ultra v bílém provedení

Příspěvek od Jozef Cmar » 29 říj 2017 18:42

Sony XPERIA XA1 Ultra v černém provedení vypadá fantasticky, před pár dny jsem ale měl možnost vyzkoušet také bílou variantu tohoto přístroje a rovněž má svoje kouzlo. Udělat velký telefon dostatečně atraktivní není vůbec jednoduché, ale designérům společnosti Sony Mobile se to podařilo. V roce 2018 bych ale určitě uvítal také nějaké atraktivnější barvy pro telefony Sony XPERIA, třeba červená XPERIA XZ Premium je dobrým vzorem. Jak se vám telefon líbí?

Sony XPERIA XA1 Ultra v bílém provedení můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xa1-ultra-g3221-white

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

jirka67

Re: Sony XPERIA XA1 Ultra v bílém provedení

Příspěvek od jirka67 » 30 říj 2017 14:34

Tak většinou se mi líbí Xperie spíše v bílé barvě, ale zrovna k této XA1 Ultra dle mého nějak více sedí ta černá barva. Už ji v černé pár měsíců mám a s designem jsem stále moc spokojený :-)

Satanda

Příspěvek od Satanda » 29 lis 2017 22:02

Zdravím, po pádu mé stařické xperie z2 na displej a následnému poškození dotykové vrstvy jsem se rozhodl neopravovat ji, dám jí prodat na náhradní díly nejspíš.. Ale to až později.
Následoval výběr nového telefonu, po X různých testech po obchodech jsem se rozhodl opět pro Xperii..
U ostatních výrobců se mi nelíbil jak hardware alá iPhone, tak úprava androidu dle výrobce telefonu..
Najednou jsem objevil xa1ultra v bílé barvě, pěkný displej, sice větší telefon celkově, ale spokojený. Zůstal sem věrný značce
Mám ho teprve den takže jsme zvědavý na výdrž baterie... Co se týče fotoaparátu tak je to úplně jiná liga oproti z-dvojce, posun jde vidět což sem rád.
V průběhu týdnů jsem hodím nějaké poznatky

Odesláno z mého G3221 pomocí Tapatalk

Satanda

Příspěvek od Satanda » 04 pro 2017 22:47

Dnes sem vyzkoušel výdrž baterie, ráno v 6:00 vytáhl z nabíječky, z toho proběhlo několik telefonátu v průběhu dne, fotky, data stále záplé, surfování po Facebooku, messengeru, Chrome, emailu, whatsup, zprávy... Atd
Z toho tak 4,5 hodiny hrála aplikace hudba nahlas a se sluchátky cca 2,5 hodiny, jas na automatiku cca na půlku.
V cca 22:30 zůstalo 1% baterie, s tím že displej byl zaplý 7hodin 36 minut, myslím že na to jakou má telefon baterií a zmiňovaný displej je to super hodnota.
Jak to máte ostatní s vydrží? Vlastní tento telefon vůbec někdo?

jirka67

Příspěvek od jirka67 » 06 pro 2017 16:25

Vlastním, v černé barvě, skoro půl roku :)
Výdrž mně vyhovuje. Po plném nabití denně několik telefonátů, a pak hlavně internet a SMS, s displejem svítím naplno a večer se baterie pohybuje většinou 50 - 60%. Na mé používání to bohatě stačí a nevadí mi, že tam je menší baterie. Naopak jsem rád, s větší baterií by byl telefon už moc těžký.

Satanda

Příspěvek od Satanda » 06 pro 2017 17:30

Co pozoruji je Bluetooth, po zapnutí je jako druhý nějvetsi žrout baterie, takže bude někde problém .. Snad ji příští aktualize spraví...

verbatim
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » 06 pro 2017 18:55

Zkus se podívat do Nastavení -
Poloha - tři tečky - Skenování - Vyhledávání Bluetooth a vypni jej. Já to mám vypnuto včetně WiFi - pač to má vliv na spotřebu.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Satanda

Příspěvek od Satanda » 06 pro 2017 18:58

Děkuji za odpověď, ale tyto položky mám vypnuté, snad v brzké době dorazí nějaká optimalizace ve formě firmwaru

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XA1 Ultra“