Sony XPERIA XZ1 Compact ve stříbrném provedení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XZ1 Compact ve stříbrném provedení

Příspěvek od Jozef Cmar » 12 úno 2018 23:53

Sony XPERIA XZ1 Compact patří k nejpovedenějším telefonům v rámci loňského portfolia společnosti Sony Mobile a platí to také pro konstrukci tohoto přístroje. Výrobce sice možná mohl použít nějaké hodnotnější nebo méně tradiční materiály, stávající provedení je ale velmi pevné. Navíc telefon ve stříbrném provedení vypadá velmi pěkně a pokud preferujete ve své ruce kompaktní telefony, bude se vám líbit.

Velmi rád vzpomínám na dobu, kdy jsem používal model Sony XPERIA Z1 Compact jako hlavní telefon, o něco později jsem pak přešel na model Sony XPERIA Z3 Compact. Následující XPERIA Z5 Compact už mi přišla trochu malá, vždycky jsem ale kompaktní telefony od společnosti Sony Mobile měl rád. Tyto telefony jsou ve světě operačního systému Android unikátní, žádný jiný výrobce totiž do tak malého těla nedává tak výkonný hardware. V budoucnosti už nabídnou telefony řady Compact o něco větší displej, mělo by se tak ale stát použitím menších rámečků kolem displeje, samotný telefon tedy nadále bude kompaktní a skvěle ovladatelný jednou rukou. Už se moc těším. Jak se vám líbí Sony XPERIA XZ1 Compact ve stříbrném provedení?

Sony XPERIA XZ1 Compact ve stříbrném provedení můžete zakoupit na iSpace - https://www.ispace.cz/sony-xperia-xz1-c ... 441-silver

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

qsubt

Re: Sony XPERIA XZ1 Compact ve stříbrném provedení

Příspěvek od qsubt » 13 úno 2018 01:30

Jozef Cmar píše:
12 úno 2018 23:53
V budoucnosti už nabídnou telefony řady Compact o něco větší displej, mělo by se tak ale stát použitím menších rámečků kolem displeje, samotný telefon tedy nadále bude kompaktní a skvěle ovladatelný jednou rukou. Už se moc těším.
Cerna je jednoznacne nejlepsi a nejuniverzalnejsi. Kdyz je telefon vypnuty, vypada o 2 tridy draz nez jakakoliv jina barevna verze, tim ze displej a ramecky nejsou rozeznatelne :D Navic i zapinaci tlacitko je uz cerne...
-

Ale nemyslim (a doufam) ze Compact verze Xperie nekdy v dohledne dobe vznikne jako bezrameckova. Navic, zbavenim se spodniho ramecku telefon ztrati "skvelou ovladatelnost jednou rukou". Spodni ramecek je pro me nutnost, neumim si predstavit ze bych psal tak abych palec musel davat dolu az k malicku (ktery podepira spodek telefonu).

Telefon potrebuju drzet v jedne ruce, stabilne a pevne, ne nijak ruckovat a prehmatavat. Nahore ramecek pro me za me byt nemusi zadny - predni fotak nepotrebuju k nicemu.

Kdo kupuje compact, ze sve podstaty - nepotrebuje velky displej ani bezramecek, ale chce LEHKY (coz v pripade SONY uz ponekud hapruje 130g+, minimalne ve srovnanim s iPhonem SE) a KOMPAKTNI telefon, nebude citit ani kalhotech, ani v kapse u kosile, ani na ruce pri behu nebo nevim kde.... A bude slouzit hlavne k telefonovani, pak obcas k nejake te zprave, emailu...
Kdo chce hodne hry a multimedia a prohlizeni webu, koupi si neCompact a usetri penize.

milan81

Příspěvek od milan81 » 13 úno 2018 11:11

ano v reálu telefon vypadá mnohem líp. i líp než x compact, ačkoliv na první pohled jsou stejný. ale ke kráse třetího compactu má daleko. láká mě modrá verze, ale ještě pár dní vydržím, zda sony teda představí nástupce nebo ne (tipuju že ne). každopádně s příchodem xz2 by se měla snížit cena a pak bych možná už neodolal. ale přiznám se, že mě trochu láká i iphone 7 :roll:

oldboy63

Příspěvek od oldboy63 » 13 úno 2018 16:32

to qsubt:
tak pod toto sa podpisujem s úplným súhlasom. no niektorí to nechcú pochopiť. a ak náhodou nejak poškodím zadnú stranú, tak na rade bude kúpa karbon skínu, ktorý mi v pohode drží na xperii z1c už 4 roky.
Myslieť, znamená ho^no vedieť!
motorola talkabout 2288, ericsson t65,SE K700i, SE K800i (M2 4GB), SE C905 Black - (M2 16GB, HPM-70, MPS-70 + MS-410, MMR-70)
xperia NEO - 32GB - (ROM SK-CZ XPERIA TEAM EDT-2, kernel aliance 1.5full, unlocBL, root, Adreno JB drivers, foťák-úprava), xperia Z1 Compact (black) + 128 GB SDXC - root, [ROM][5.1.1] LGO Z1C.236 V7.5 WHITE & BLACK, BL po výmene základnej dosky už lock+ kamera CYBERIAN 8.0, xperia XZ1 compact black + 256GB SDXC

looker1

Příspěvek od looker1 » 13 úno 2018 19:41

Tahle stříbrná varianta je podle mne ta nejméně atraktivní. Nějakým záhadným způsobem podporuje takový "krabicový" vzhled. Nový kompakt (snad vážně bude s menšími rámečky - ne bez rámečků, to ne!!) snad bude mít design uhlazenější
Nadšený uživatel Google Pixel XL :Yahoo!:
Nadšený uživatel Google Pixelbook :Yahoo!: :Yahoo!:

syky007
Typ zařízení: Sony XZ1 Compact

Příspěvek od syky007 » 13 úno 2018 21:10

No za mě tedy ta stříbrná také nejšerenější varianta.Máme doma modrou a černou a u mě teda je top černá.Jak už bylo psáno,s vyplým displejem vypadá ta černá uplně luxusně,když displej splyne s okolní černou. :)

milan81

Příspěvek od milan81 » 14 úno 2018 08:54

hlavně je super, že xz1c není lesklý.
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ1 Compact“