XZ1 - nejde nabit

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
effko

XZ1 - nejde nabit

Příspěvek od effko » 20 lis 2020 20:01

zdravim
vybil sa mi telefon a vobec nereaguje ked ho dam na nabijacku,pouzivam dokovaciu stanicu
ked ho dam na nabijacku len blika biela dioda,skusal som rozne kable nabijacky a nic ,uz sami to par krat stalo a po vybrati nabiacky zo siete a znovu vlozeni naspet tak sa rozsvietila dioda na cerveno a v pohode zacal nabijat
casto mi napr. robilo ze som musel telefon dat do inej polohy v docku aby sa zacal nabijat
tel ma 3roky
prevdepodobne to bude nieco v telefone,

marokanec
Moderátor

Re: XZ1 - nejde nabit

Příspěvek od marokanec » 21 lis 2020 07:39

Mě jednou pomohlo po úplném vybití to nechat prostě v klidu několik hodin připojený na nabíječce. Potom se sám probral.
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, 2x Xperia Z2, Xperia Z5, Xperia Z5P

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 22 lis 2020 12:14

Vidím to stejně, prostě ho nechat nabíjet déle. Kdysi jsem při umrtvení používal i nějaký snad adb cyklus na restart a pomalé nabíjení ale už nemám tušení jak to fungovalo...
Obrázek

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Příspěvek od verbatim » včera, 20:18

Vidím to též podobně.

V minulosti jsem řešil s SPéčkem - nechal jsem ho cca 2h na nabíječce a pak kdykoliv jsem šel okolo, na telefonu připojeném na nabíječce jsem zmáčkl a držel současně vypínací tlačítko a tlačítko pro zvýšení hlasitosti. A vždy nějaký čas, dokud mi síly stačily, držel tlačítka současně stisknutá. Takhle opakovaně až se najednou telefon chytil - 3x zavibroval - objevilo se logo Sony a telefon se pak normálně nabil.

Celkem 2 dny jsem ho měl na nabíječce a opakovaně mačkal a držel onu dvojkombinaci.

Tak snad se ti zadaří a nebude v háji deska.
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ1“