Sony XPERIA XZ1 recenze

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA XZ1 recenze

Příspěvek od Jozef Cmar » 08 úno 2018 23:42

Každý den najdete na našem YouTube kanále nové video ze světa telefonů Sony XPERIA, tentokráte jsem ale připravil výrazně odlišný snímek. Už několik měsíců totiž doma mám model Sony XPERIA XZ1 a rozhodl jsem se natočit obsáhlou recenzi. Snažil jsem se zaměřit na všechny důležité funkce a vlastnosti tohoto telefonu, výsledné video tak nakonec má přes dvacet minut a já jsem zvědav, jak se vám bude líbit.

V posledních týdnech uvažuji, že bych videa na YouTube vydával méně často, ale ta by tak mohla být delší a kvalitnější. Dnešní recenze modelu Sony XPERIA XZ1 je tak prvním pokusem o tento nový přístup a uvidíme, jestli vás s ním dokážu zaujmout. Pokud ano, rád bych zkusil stejným způsobem natočit také recenzi modelů Sony XPERIA XA2 a Sony XPERIA XZ1 Compact. Ale zpátky k modelu Sony XPERIA XZ1 - nejedná se o dokonalý telefon, takový ale ani neexistuje. Současně telefon ale nemá žádné zásadní vady, je to spolehlivá a skvěle fungující vlajková loď. Z mého pohledu bych zmínil tři věci - mohla mít menší rámečky, potěšila by mě větší baterie a také mohl výrobce v rámci operačního systému Android Oreo nabídnout více novinek. Na stranu druhou je ale podpora tohoto přístroje skvělá, konstrukce je kvalitní a prostředí je velmi rychlé a přehledné. Sony XPERIA XZ1 prostě má co nabídnout. Více již v recenzi na YouTube, kterou najdete níže. Jak se vám video líbí? Jaký telefon chcete natočit příště?

Obrázek
Obrázek

Jarko
Typ zařízení: Xperia Z3 Compact

Re: Sony XPERIA XZ1 recenze

Příspěvek od Jarko » 12 úno 2018 13:15

Ako sa vola folia nalepena na zadnej strane telefonu? Vdaka.

J.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Re: Sony XPERIA XZ1 recenze

Příspěvek od Jozef Cmar » 12 úno 2018 15:41

Skinzone, motiv Black Carbon
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ1“