Aplikace Timeshift Burst

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Rezna85

Aplikace Timeshift Burst

Příspěvek od Rezna85 » 08 dub 2020 09:01

Zdravím všechny. Tento týden jsem si pořídil Xperia 5 (již čtvrtá xperia v pořadí) a jsem velmi spokojen. Jedna věc mi ale vrtá hlavnou.
Chtěl jsem do foťáku přidat mód / aplikaci TIMESHIFT BURST pro vytváření serie fotek, podobně jako iOS má LivePhotos. Do všech předchozích xperií jsem tuto apku nainstaloval běžně z obchodu. Teď když jdu do obchodu, tak apku najdu, ale nemam možnost ji ani nainstalovat ani odinstalovat. Na druhou stranu ve fotaku ji též nevidím. Poradí mi někdo prosím co dělám špatně? Díky

Xperia 5
Xperia X Compact
Galaxy S5
Xperia V
Xperia U

Artemian
Správce Google+
Facebook profil: http://www.facebook.com/jirispalensky.cz
Typ zařízení: Xperia XZ3
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace Timeshift Burst

Příspěvek od Artemian » 08 dub 2020 10:01

Aplikace jiz není mobilem podporovaná, musíš si najít na GP nějakou náhradu. Obecně moduly fotoaparátu Xperia jsou postupně ukončovány.

Odesláno z mé SONY Xperia XZ3 pomocí Tapatalk PRO

luk6
Typ zařízení: Sony Xperia XZs

Příspěvek od luk6 » 08 dub 2020 11:42

S příchodem objektivů které natáčí při 960 fps není Timeshift Burst pro tyto objektivy podporován. Ale myslel jsem že Xperia 5 umí fotit kontinuální když držíš zmáčklou spoušť.

Jinak editor v Albumu umí v úpravě videa vytvářet fotky a také krokovat po snímkách, takže není problém záběr natočit a fotky vyvolat. Jestli si to pamatuju, tak Timeshift dělal 60 fotek za 2 sekundy, takže nic rychlého.

Radius
Typ zařízení: XZ2C DS

Příspěvek od Radius » 09 dub 2020 07:16

Zpomalené video při 960 fps měla série XZ2, asi i XZ3, 1 a 5 má jiný modul, který to už nepodporuje. Na to bylo potřeba DRAM. Ale Snap 865 by to snad měl umět nehledě na modul. Bohužel jedna z funkcí, se kterou sice Sony přišlo první, ale teď už ji má jen konkurence. Na sérii fotek se dá použít sekvenční snímání.

luk6
Typ zařízení: Sony Xperia XZs

Příspěvek od luk6 » 10 dub 2020 00:30

Já myslel, že i Xperia 1 a 5 umí natáčet 960 fps. Minimálně Xperia 1 to má ještě napsané na stránkách Sony. Myslel jsem právě, že až Xperia 1 mark II je první vlajkový model bez DRAM po dlouhé době. Ale jinak možná se Sony s tímhle odstraněním souhlasím, i když je to ztráta, tak 960 fps nebylo kvůli kvalitě obrazu tak dobře použitelné. Mám několik hezkých záběrů za hezkého počasí a stojí opravdu zato, ale v praxi se asi radši spokojím se zpomalením z 240 snímků v lepší kvalitě. Teď ještě aby taky těch 240 v Sony nabídnuli a nezůstali na těch 120 fps co má Xperia 1 II napsáno na stránkách.

smileboy

Příspěvek od smileboy » 09 čer 2020 17:06

Xperia 1 ma DRAM a vie natacat video s 960 snimkami/s. Xperia 5 ma uz pouzity iny chip hlavneho fotoaparatu bez DRAM. Takze Xperia 1 je posledna, ktora nato ma potrebny HW.
Sony Ericsson X10 - Sony Z2 - Sony XZ - Sony Xperia 1

Odpovědět

Zpět na „XPERIA aplikace“