jak na Fastboot na active

Voděodolný komunikátor Sony Ericsson s ouškem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Hacko

jak na Fastboot na active

Příspěvek od Hacko » 22 srp 2015 20:07

Zdravím, mám zase menší zádrhel s ST17i, chtěl jsem fleshnout kernel kvuli instalaci jiné romky, ale flash tool mi tel. detekuje jako Device connected in flash mode i když tel svítí modře a držím fastboot tlačítko. a po pokusu fleshnout kernel mi nahodí This action can only be done in fastboot mode.

mam nastaveno MSC, ladění přes usb atd. ale pořád píše že jsem v režimu flash mode :unknown:

už nevím co s tím

ještě dodávám že jsem zkoušel několikrát pomocí driver installeru co je u flashtoolu doinstalovat všechny ovladače ale pořád nic :/

další dodatek, ted jsem zkoušel metodu fleshnutí přes cwm ale to mi píše Warning: No file_contexts script aborted: This package is for "ST17a,ST17i,Satsuma" devices; this is a "". E:Error in /sdcard/cm-11-20140907-UNOFFICIAL-LegacyXperia-satsuma.zip (status 7) installation aborted.

Pipa

Re: jak na Fastboot na active

Příspěvek od Pipa » 22 srp 2015 22:47

A nemáš nejnovější verzi Flashtool
viewtopic.php?f=54&t=9878
Verze Flashtool - 0.9.18.6 (vhodná pro telefony z roku 2014 a starší)

Autor tohoto vlákna
Hacko

Příspěvek od Hacko » 23 srp 2015 18:17

ted jsem to kontroloval a je to 0.9.18.6

tak novinky, přehodil jsem kábl do jinýho usb, přeinstaloval ovladače a už ho to najde, ale píše chybu failed (data transfer failure (too many links))

a přes fastflash program (příkazovej řádek) to píše command write failed (unknown error) :(

další aktualizace, ted jsem zkoušel jinej kernel apořád stejná chyba, zkusím ještě další USB port

tak poslední aktualizace, Přepojil jsem to zpět do jineho usb co jsem to měl a flash proběhl uspěšně tedy alespon to psalo. po instalaci romky pro satsuma z recovery menu mi to zamrzne na sony ericsson

Autor tohoto vlákna
Hacko

Příspěvek od Hacko » 23 srp 2015 19:30

Tak a ted se nemužu ani dostat do cwm nevim proč, a nemužu vratit vše ze zalohy, mam ji v pc ale nevim jak ji nacpat do tel ...

Autor tohoto vlákna
Hacko

Příspěvek od Hacko » 23 srp 2015 22:14

Tak pokrok, jsem zpět na oficialnim global 4.0.2.A.0.42
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Active“