Prasklina u senzoru

Vlajková loď společnosti Sony Ericsson pro rok 2011

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jaromír

Prasklina u senzoru

Příspěvek od jaromír » 15 čer 2014 13:25

Vím že tohle téma tu již je ale nedočetl jsem se tam, co se děje s krytem dál, když se mobil normálně i s tou prasklinou používá bez výměny předního krytu.Mám prasklou tu polovinu od senzoru směrem k vypínači,tak nevím jestli to bude praskat dál, zda něco nehrozí. Mobil mám v záruce ale po přečtení diskuze ohledně autorizovaného servisu se mi do reklamace moc nechce.Navíc se prý prasklina po čase objeví znovu. Takže díky za případné postřehy či rady.

stefinopepino

Re: Prasklina u senzoru

Příspěvek od stefinopepino » 15 čer 2014 17:38

Ja osobne tel reklamoval.A prasklina uz jse neobjevila

largo2

Příspěvek od largo2 » 15 čer 2014 18:48

Mal som tiež na Arcu, tak ako zrejme väčšina, tu prasklinu nad senzorom smerom hore. Nedával som ho na žiadnu reklamáciu, lebo ďalej už nepraskala. Nevadila mi, nezväčšovala sa a aj tak som Arc nosil v gumenom púzdre.
Xperia Z5 Premium Chrome - E6853_Customized CE1_1299-1491_32.4.A.1.54_R1E root

HTC Wildfire > Xperia Arc > Xperia Z1 Compact > Xperia Z3 Compact > Xperia Z5 > Xperia Z5 Premium

pajice

Příspěvek od pajice » 02 črc 2014 04:10

Mam ji tam taky, ale od padu na beton. Jinak po prvni roce uzivani zadna prasklina. I po vymene displaye kryt nepraskl. Az po tom pade. Mam ted aktualne obite vsechny rohy a mam praskliny z boku krytu u diry na poutko, ale kryt se nerozpada. Kvalitni konstrukce, arc zazil mnoho padu. Drzi jak fik jen je popraskany, ale za to si muzu sam. Podle me ty praskliny u senzoru a utlacitka zpet si delaji sami uzivatele. Vzdy, kdyz hraju auta mam presne v tech mistech palce. V zapalu hry zjistim, ze na ten kryt dost tlacim.

Odesláno z mého LT18i pomocí Tapatalk 2
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Arc (S)“