[Rada] zpomalena xperia ST15i

Nejmenší komunikátor s Androidem na trhu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Lord_Hell

[Rada] zpomalena xperia ST15i

Příspěvek od Lord_Hell » 01 kvě 2015 10:05

Mám Xperia Mini ST15i aktualizoval jsem si oficiální Firmware na 4.1.B.0.587 což nahrálo do mobilu Android 4.0.4 bohužel jsem mobil aktivně nepoužíval přibližně rok jelikož mám výkonnější tablet, bohužel Tablet tahat do práce nechci.
Takže bych rád požádal o radu jak Xperii zrychlit jelikož hra která my jela pod Starou verzí Android jela +- v pohodě po aktualizaci takové GTA3 jsem ani nezkoušel spustit ale Marvel Puzzle Quest už se sekal a Teď již když se hra aktivuje (synchronizuje) tak zamrzne a nebo velice pomalu reáguje na výběr daného Eventu a pak daného boje a než vyberu postavy tak vypadne wifi a nebo je po přestávce (celý proces zabere 10 min a ani si nezahraji).
Kvůli aktualizacím my mobil hlásí i nedostatek místa, to co potřebuji je google play, facebook (bez toho se hry nesynchronizují), prohlížeč (nejlépe Chrome), Cool Reader, Blesk (světlo né časopis nebo co vše se tak jmenuje), Mapy (jsou offline a občas i navigace funguje) a MIUI Music (udajně kvalitní přehrávač hudby). Samoudřejmě možnost volat mít kontakty v telefonu a jejich úpravu i na sim, a čtení SMS a Fotoaparát + pokud je možné kvalitní program na záznam videa v 720p nejlépe kdyby ukládal do MKW podporujíci kodek Matroska standart H.264 nebo novější.
Takže by mě zajímalo jestli Downgrade a nebo dát Ubrade firmware a pokud možno my doporučit noví který je pravděpodobně neoficiální.

Na youtube jsem potkal ST15i kde předváděli Android 4.4.4. a pokud jsem pochopil dobře lze mobil i lehce taktovat tak by mě zajímalo jaký efekt by z toho byl a nebo by telefon fungoval jen jako telefon a ne jako Smartfon.

předem děkuji za rady a odkazi na případnou instalaci firmware neoficiálním způsobem pokud možno i s návodem a aktualním odkazem na stažení firmware (co jsem koukal tak většina linků tady je mrtvá.)

Mobil my pořád hlási že v Externím uložišti není dostatek místa přitom na SD kartě je necelích 7GB místa
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Mini“