Fórum Xperia.cz 0.1b

Vše o zařízeních Xperia na jednom místě

Plnohodnotná klávesnice v malém těle s Androidem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
od Levi
#270292
Ahoj všem, už je mi jasný že předešlý dotaz byl opravdu spíše spam. Stačilo jen hledat. Ale teď bych se chtěl zeptat. Co přesně obsahují DMR klíče pro tenhle model? Jsou tam jenom klíče pro TrackID, nebo třeba i pro foťák a ještě něco jíneho. Původně jsem si myslel že zůstanu u orginálního kernelu, ale pokud by tam byly pouze klíče pro TrackID, tak to bych určutě oželel. Na svoji Z3c mám CWM a tady bych to měl taky rád. Vím že je nějaká volba instalace přes app z Gplay, ale nejsem si jistý zda je to pravé ořechové.

Díky za rady.
Uživatelský avatar
od v6ak
#271374
Myslíš DRM? Teoreticky se to dá využít snad pro hudbu (koupíš si chráněnou hubdu od Sony, kterou lze přehrát jen na konkrétním zařízení), ale kdo dnes kupuje hudbu s DRM…

Měl jsem Mini Pro skoro pět let bez DRM klíčů a kromě TrackID jsem nenašel žádné jiné omezení.

Foťák – to byl AFAIK problém u nějakého novějšího modelu. Co si vzpomínám, fotilo to dál, ale s nižší kvalitou. U Mini Pro o ničem takovém nevím.

Ještě k TrackID – přijde mi to jako horký kandidát na nejzbytečnější DRM na světě. Z Google Play lze nainstalovat verzi TrackID, která žádné DRM klíče nepotřebuje. Je to tam přímo od Sony. :lol: A mimochodem, funguje to i na telefonech jiných vyrobců.
Uživatelský avatar
od Levi
#271550
Jo popletl jsem to, měl jsem na mysli DRM. Jinak jak píšeš, přestal na tom dbát a přehrál kernel. Šlape jak hodinky. Díky za odpověď.