Absolutní nespokojenost

Plnohodnotný komunikátor s kvalitní klávesnicí

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ferda85

Absolutní nespokojenost

Příspěvek od ferda85 » 09 čer 2014 12:12

Dobrý den.
Je tu prosím Vás někdo, kdo je opravdu spokojenej s jakoukoliv instalací androidu kromě GB? S každou mám nějaký problém. Buď velká spotřeba, nefunkčnost některých aplikací kvůli UBL, ... Pokud se někdo najde, pošlete mi prosím odkazy na rom a "bois". Popř. aplikace.
Předem moc děkuju.

Slayer

Re: Absolutní nespokojenost

Příspěvek od Slayer » 09 čer 2014 14:46

no, bojím se , že pokud se ti nelíbí SJB8, asi nic lepšího není... kdysi jsem hodně jel na HD ultima, ale ta je postavená na ICS, takže rychlostně tomu odpovídá. Zkus, najdeš na XDA.
PS: co konkrétně ti nejde?
SE Xperia Pro MK16i - historie
ROM = ...pokorný návrat k 2.3.4 ...Gin2KitKat
Kernel = Don2x
Bootloader = UnLocked
OC = No ...1 GHz

Autor tohoto vlákna
ferda85

Příspěvek od ferda85 » 10 čer 2014 20:43

Na SJB mi nejde whats app kvůli jiné než originální ROM, pak mi nejde nainstalovat aplikace mBank a aladin. Ještě asi 3 aplikace mi nešli nainstalovat, ale ty byly nepodstatný. Zkoušel jsem asi 5 verzí a všude něco. Mohl bys mě napsat, s čím jseš spokojenej? Popř. odkaz? Na xda je hodně stránek různejma verzema, ale málokde se mě to podařilo stáhnout s loaderem, kterej by to dokazal nainstalovat. Hodně často se mě stává, že nainstaluju loader, vymažu cache atd. a nainstaluju zip. Když to pak zapnu mobil, aby se systém nainstaloval, nic to nedělá. Byl jsem nadšenej z toho fóra, když jsem ho našel, protože originální FW je docela průser s tak malou vnitřní pamětí u MK16i. Ale nakonec jsem docela zklamanej.
Díky všem za jakýkoliv doporučení.

Slayer

Příspěvek od Slayer » 10 čer 2014 22:41

...tak z tvojeho výčtu nepoužívám jen mBank...misto toho era, airbank, csob - a jedou...ostatní věci jdou bez obtíží. Určitě máš komplet wipe? Čistou instalaci? to co ti nejde, jsou běžné app..... ad rom Ultimahd vyhledej na XDA, poslední je tuším verze 6.....Co se týče mě, tak na Sjb8 nemůžu nic vytknout....jo jedna věc - nevidím vpravo info o psaní a návrhy slov pokud píšu na hw klávesnici, ale zvykám si na na tu sw. jinak max spokojenost. Romka lítá jak divá, nezahlcuje se, baterie pod dva dny....za mně opravdu max spokojenost.
SE Xperia Pro MK16i - historie
ROM = ...pokorný návrat k 2.3.4 ...Gin2KitKat
Kernel = Don2x
Bootloader = UnLocked
OC = No ...1 GHz
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Pro“